CEE Capital Markets Awards – nominacja AUXILII na najlepszy debiut

CEE Capital Markets Awards - nominacja AUXILII na najlepszy debiut

Całkiem niedawno na naszej stronie internetowej udostępniliśmy artykuł o bardzo dobrych wynikach finansowych i działaniach Grupy Auxilia w roku 2016 pt. “Grupa Auxilia pnie się w górę!”. Jak się okazuje tak dobre wskaźniki finansowe nie pozostają bez echa i zwracają uwagę rynków całego regionu.

Nominacja AUXILIA S.A. w konkursie CEE Capital Markets Awards

Właśnie dlatego AUXILIA znalazła się w wąskim gronie 3 spółek nominowanych w kategorii najlepszy debiut na rynku nieregulowanym w Europie Środkowo-Wschodniej w konkursie CEE Capital Market Awards. Dla naszej grupy kapitałowej nominacja w tak prestiżowym wydarzeniu stanowi bardzo duże wyróżnienie. Bardzo cieszy nas świadomość, że nasze praca i starania, żeby utrzymać pozycję lidera w kategorii premium polskiego rynku odszkodowań, znalazły uznanie u tak szacownego jury.

Czym jest CEE Capital Markets Award?

CEE Capital Markets Awards jest konkursem, którego zadaniem jest uhonorowanie najlepszych podmiotów gospodarczych, instytucji oraz menedżerów za wkład, jaki wnoszą w rozwój rynków kapitałowych Europy Środkowo-Wschodniej.

Rywalizacja odbywa się w ramach 19 kategorii, które opracowano tak, żeby w jak najwyższym stopniu przedstawiały one reprezentantów rynków kapitałowych w tej części świata. W konkursie biorą udział firmy z takich krajów jak Polska, Niemcy, Austria, Estonia, Słowenia, Ukraina, Węgry, Czechy, Rumunia i Litwa.

Nominacje i zwycięzców wybiera jury składające się z 30 cenionych autorytetów w obszarach: giełdowym, inwestycyjnym, bankowym, mediowym oraz inwestycyjnym.

Więcej o CEE Capital Markets Awards znaleźć można na stronie: http://ceecapitalmarketsawards.com

CEE Capital Markets Awards – nominacja AUXILII na najlepszy debiut
Ocena: 5/5
(głosy: 1)