Dlaczego my?

Naszą misją jest zapewnienie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach oraz uzyskanie dla nich najwyższych odszkodowań. Na co dzień kierujemy się takimi wartościami jak rzetelność, uczciwość i etyczne działanie. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi prawnikami i doradcami. Dzięki temu jesteśmy liderem na rynku uzyskiwania odszkodowań.
Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać.

Gwarancja szybkiego kontaktu

Jesteśmy z naszymi Klientami od początku aż do końca drogi po najwyższe odszkodowanie. Nigdy nie zostawiamy ich samych, dlatego zapewniamy stały dostęp do informacji na temat postępowania oraz możliwie najszybszy kontakt. Więcej informacji na temat metod kontaktu znajduje się tutaj.

zwiń
Gwarantujemy do 15 000 zł natychmiastowej wypłaty

W ramach programu Wyjątkowe Wsparcie wypłacamy naszym Klientom aż do 15 tys. zł natychmiastowej zaliczki! W ramach umowy PREMIUM wypłacamy do 5 tys. złotych. Rozliczamy się z niej dopiero po wypłacie pierwszej transzy odszkodowania.

zwiń
Bezpieczeństwo danych przy kontakcie

AUXILIA dba o bezpieczeństwo i poufność danych osobowych swoich Klientów. Aby zapewnić politykę bezpieczeństwa na odpowiednim poziomie, powstała modułowa konstrukcja systemu, na którym pracujemy. Pozwala ona w precyzyjny sposób przypisać uprawnienia użytkownikom i wpływa na selekcjonowanie dostępu do danych.

Przed zawarciem umowy nasi Klienci podpisują oświadczenie, które upoważnia nas do gromadzenia oraz przetwarzania danych osobowych w zakresie prowadzonej przez nas sprawy.

Posługujemy się wrażliwymi danymi naszych Klientów, w związku z czym musimy dbać o ich bezpieczeństwo. Biuro Obsługi Klienta przed udzieleniem informacji weryfikuje i potwierdza dane osobowe Klienta. Podstawową metodą weryfikacji są numer sprawy nadawany indywidulanie oraz numer PESEL. Jeśli kontaktuje się z nami ktoś z rodziny - bez pełnomocnictwa udzielonego przez Klienta - nie przekazujemy żadnych informacji o etapie sprawy.

zwiń
Darmowy kontakt - brak opłaty za poradę

Poszkodowanym zainteresowanym współpracą z nami gwarantujemy bezpłatną ocenę sprawy dokonaną przez kancelarię prawną wyspecjalizowaną w dochodzeniu odszkodowań. Zapraszamy do kontaktu.

zwiń
Suma wszystkich uzyskanych przez nas odszkodowań to ponad 205 mln zł

Tyle już wygraliśmy dla naszych Klientów (w latach 2004-2014). Sprawdź, jak możemy pomóc w Twojej sprawie!

zwiń
Płatność uzależniona od kwoty wygranej

Działamy zgodnie z zasadą "no win, no fee", czyli "nie ma wygranej, nie ma wynagrodzenia". Nasi Klienci ponoszą koszty wynagrodzenia AUXILII dopiero w momencie uzyskania przez nas należnego odszkodowania. Dodatkowo w ramach rozszerzonej oferty wykładamy koszty dodatkowej pomocy prawnej (sprawa karna, spadkowa o ubezwłasnowolnienie, inna) oraz bierzemy na siebie ryzyko przegrania sprawy.

zwiń
Rekordowe odszkodowanie 1,6 mln zł z dożywotnią rentą

Dla naszego Klienta wywalczyliśmy odszkodowanie w wysokości 1,6 mln zł. To jedna z najwyższych kwot uzyskanych przez firmę odszkodowawczą w sprawie o skutki wypadku komunikacyjnego!

zwiń
83,77% wygranych spraw sądowych

W postępowaniu sądowym, które jest najważniejszym sprawdzianem skuteczności firm z branży odszkodowawczej, możemy pochwalić się najwyższą skutecznością - na swoim koncie mamy ponad 83% wygranych spraw sądowych (wyliczono przy uzyskaniu co najmniej 50% kwoty spornej za okres 1.01.2014-30.06.2015 r.).

zwiń
Gwarantujemy profesjonalne prowadzenie sprawy od początku współpracy

Już od początku procesu likwidacji szkody zapewniamy wsparcie profesjonalnej kancelarii prawnej i prowadzenie sprawy przez najbardziej doświadczonych pełnomocników.

zwiń
Kompleksowe prowadzenie sprawy obejmujące postępowanie przedsądowe i sądowe

Gwarantujemy prowadzenie całości procesu likwidacji szkody - zarówno postępowania przedsądowego, jak i sądowego, jeśli zajdzie taka potrzeba.

zwiń
Możliwość rezygnacji ze współpracy na etapie przedsądowym bez ponoszenia kosztów

Jeżeli nie będą Państwo zadowoleni z naszych usług lub z innych przyczyn będą Państwo chcieli zrezygnować, można to zrobić w każdej chwili - na etapie postępowania przedsądowego - bez konieczności ponoszenia kosztów.

zwiń
Stała opieka Biura Obsługi Klienta


Posiadamy wyspecjalizowane Biuro Obsługi Klienta, za pośrednictwem którego mogą Państwo uzyskać wszelkie informacje oraz uzyskać pomoc prawną. Można się z nim skontaktować telefonicznie, przez SMS i drogą mailową. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

zwiń
Współpraca z kancelarią adwokacką Lexbridge


Nasza Firma współpracuje z profesjonalną kancelarią prawną Lexbridge. Wspólnie dokładamy wszelkich starań, żeby skutecznie walczyć o najwyższe odszkodowania dla Klientów.

zwiń
Możliwość dojazdu do Klienta na terenie całego kraju

Wiemy, że naszych Klientów dotykają czasem trudne sytuacje życiowe. Żeby ułatwić kontakt i współpracę, zapewniamy dojazd naszych doradców do Klientów na terenie całego kraju.

zwiń