Znajdź najbliższy oddział AUXILII

Pomorski Mazurski Wschodni Małopolski Śląski Dolnośląski Zachodni Centralny Konin Wrocław Łomża Grudziądz Lublin Zielona Góra Opole Mielec

AUXILIA S.A.
ul. Żwirki i Wigury 1
62-500 Konin

tel. (+48) 601 751 201

e-mail: a.janikowska@auxilia.pl

woj. wielkopolskie i łódzkie

Biuro czynne w godzinach 14:00 – 18:00
(wtorek, środa, czwartek)

Alicja Janikowska

Dyrektor Oddziału

a.janikowska@auxilia.pl

Grażyna Budna

Doradca Klienta

g.budna@auxilia.pl

Anna Madaj

Doradca Klienta

a.madaj@auxilia.pl

Marek Strzelczyński

Doradca Klienta

m.strzelczynski@auxilia.pl

Tomasz Tybura

Doradca Klienta

t.tybura@auxilia.pl

Robert Skibiński

Doradca Klienta

r.skibinski@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Zaolziańska 4
53-334 Wrocław

tel. (+48) 601 415 812

e-mail: w.kotala@auxilia.pl

woj. dolnośląskie

Biuro czynne w godzinach 8:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

Wojciech Kotala

Dyrektor Oddziału

w.kotala@auxilia.pl

Mieczysław Zieliński

Doradca Klienta

m.zielinski@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Żeromskiego 19/404
39-300 Mielec

tel. (+48) 609 060 779

e-mail: w.marek@auxilia.pl

woj. podkarpackie, małopolskie i świętokrzyskie

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

Witold Marek

Dyrektor Oddziału

w.marek@auxilia.pl

Ewa Anusz

Doradca Klienta

e.anusz@auxilia.pl

Marta Serafin

Doradca Klienta

m.serafin@auxilia.pl

Edyta Barszcz

Doradca Klienta

e.barszcz@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Sikorskiego 166
18-400 Łomża

tel. (+48) 601 151 666

e-mail: a.choinska@auxilia.pl

woj. warmińsko-mazurskie

Biuro czynne w godzinach 8:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

Alicja Choińska

Dyrektor Oddziału

a.choińska@auxilia,pl

Anna Piotrowska

Doradca Klienta

a.piotrowska@auxilia.pl

Paweł Nowakowski

Doradca Klienta

p.nowakowski@auxilia.pl

Anna Wolińska

Doradca Klienta

a.wolinska@auxilia.pl

Monika Bonisławska

Doradca Klienta

m.bonislawska@auxilia.pl

Łukasz Ankiewicz

Doradca Klienta

l.ankiewicz@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
al. 23 Stycznia 26
86-300 Grudziądz

tel. (+48) 668 201 647

e-mail: k.serafin@auxilia.pl

woj. pomorskie

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 17:00
(od poniedziałku do piątku)

Krystian Serafin

Dyrektor Oddziału

k.serafin@auxilia.pl

Przemysław Falkowski

Doradca Klienta

p.falkowski@auxilia.pl

Paweł Gąska

Doradca Klienta

p.gaska@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą!

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Armii Krajowej 7
45-071 Opole

tel. (+48) 601 240 016

e-mail: b.sienkiewicz@auxilia.pl

woj. opolskie i śląskie

tel. (+48) 601 595 855

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 16:00
(poniedziałek, wtorek, środa)

Bartosz Sienkiewicz

Dyrektor Oddziału

b.sienkiewicz@auxilia.pl

Krzysztof Sosnowski

Doradca Klienta

k.sosnowski@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Józefa Franczaka 43
20-319 Lublin

tel. (+48) 605 364 540

e-mail: j.jakubiec@auxilia.pl

woj. lubelskie i płd. część woj. mazowieckiego

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 17:00
(poniedziałek, środa i piątek)

Jakub Jakubiec

Dyrektor Oddziału

j.jakubiec@auxilia.pl

Mateusz Paździor

Doradca Klienta

m.pazdzior@auxilia.pl

Paweł Stępień

Doradca Klienta

p.stepien@auxilia.pl

Kacper Ligęza

Doradca Klienta

k.ligeza@auxilia.pl

Mariusz Grzyb

Doradca Klienta

m.grzyb@auxilia.pl

Michał Przytuła

Doradca Klienta

m.przytula@auxilia.pl

Grzegorz Kieliszek

Doradca Klienta

g.kieliszek@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Jedności 33/1
65-001 Zielona Góra

tel. (+48) 601 525 799

e-mail: t.mackowiak@auxilia.pl

woj. lubuskie i zachodniopomorskie

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

Tomasz Maćkowiak

Dyrektor Oddziału

t.mackowiak@auxilia.pl

Józef Stawski

Doradca Klienta

j.stawski@auxilia.pl

Sabina Kolasińska

Doradca Klienta

s.kolasinska@auxilia.pl

Beata Konieczna

Doradca Klienta

b.konieczna@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

Masz pytanie? Napisz!