Nasz zespół

AUXILIA to ludzie. To oni stanowią fundament naszej Firmy – i sukcesów, które odnosimy wspólnie z Klientami. Nasza współpraca opiera się na prawdziwych relacjach, takich jak wsparcie, szacunek i uczciwość. Dzięki temu tworzymy zespół, który każdą sprawę traktuje indywidualnie. Poznaj pracowników AUXILII.

Zarząd

Krzysztof Górka

Wiceprezes Zarządu

k.gorka@auxilia.pl

Kamila Barszczewska

Członek Zarządu

k.barszczewska@lexbridge.pl

Dział Sprzedaży

Jacek Birlet

Dyrektor Zarządzający Sprzedażą

j.birlet@auxilia.pl

Marcin Przybysz

Trener Sprzedaży

m.przybysz@auxilia.pl

Adrianna Lichocka

Analityk Biznesowy

a.lichocka@auxilia.pl

Dominika Matysiak

Pracownik Wsparcia Sprzedaży

d.matysiak@auxilia.pl

Dział Wsparcia Sprzedaży i Administracji

Aleksandra Nalichowska

Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży i Administracji

a.nalichowska@auxilia.pl

Katarzyna Wróbel

Referent ds. Administracyjnych

k.wrobel@auxilia.pl

Patrycja Gorąca

Młodszy Referent ds. Administracyjnych

p.goraca@auxilia.pl

Dział Biura Obsługi Klienta

Justyna Juzwenko

Kierownik Biura Obsługi Klienta

j.juzwenko@auxilia.pl

Małgorzata Kubicka

Starszy Referent Biura Obsługi Klienta

m.kubicka@auxilia.pl

Monika Szmigiel

Młodszy Referent Biura Obsługi Klienta

m.szmigiel@auxilia.pl

Marta Hodana

Młodszy Referent Biura Obsługi Klienta

m.hodana@auxilia.pl

Dział Marketingu

Tomasz Zawidzki

Menadżer Marketingu

marketing@auxilia.pl

Dział Finansów i Controllingu

Bożena Hager

Główna Księgowa

b.hager@auxilia.pl

Jolanta Sisler

Księgowa

j.sisler@auxilia.pl

Kinga Belka

Młodsza Księgowa

k.belka@auxilia.pl

Magdalena Kaczorek

Referent ds. Księgowości

m.kaczorek@auxilia.pl

Oddział Centralny

Siedziba Oddziału: Konin, ul. Żwirki i Wigury 1

Alicja Janikowska

Dyrektor Oddziału

a.janikowska@auxilia.pl

Grażyna Budna

Doradca Klienta

g.budna@auxilia.pl

Anna Madaj

Doradca Klienta

a.madaj@auxilia.pl

Marek Strzelczyński

Doradca Klienta

m.strzelczynski@auxilia.pl

Tomasz Tybura

Doradca Klienta

t.tybura@auxilia.pl

Robert Skibiński

Doradca Klienta

r.skibinski@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

Oddział Dolnośląski

Siedziba Oddziału: Wrocław ul. Zaolziańska 4

Wojciech Kotala

Dyrektor Oddziału

w.kotala@auxilia.pl

Mieczysław Zieliński

Doradca Klienta

m.zielinski@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

Oddział Małopolski

Siedziba Oddziału: Mielec, ul. Żeromskiego 19/404

Witold Marek

Dyrektor Oddziału

w.marek@auxilia.pl

Ewa Anusz

Doradca Klienta

e.anusz@auxilia.pl

Marta Serafin

Doradca Klienta

m.serafin@auxilia.pl

Edyta Barszcz

Doradca Klienta

e.barszcz@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

Oddział Mazurski

Siedziba Oddziału: Łomża, ul. Sikorskiego 166

Alicja Choińska

Dyrektor Oddziału

a.choińska@auxilia,pl

Anna Piotrowska

Doradca Klienta

a.piotrowska@auxilia.pl

Paweł Nowakowski

Doradca Klienta

p.nowakowski@auxilia.pl

Anna Wolińska

Doradca Klienta

a.wolinska@auxilia.pl

Monika Bonisławska

Doradca Klienta

m.bonislawska@auxilia.pl

Łukasz Ankiewicz

Doradca Klienta

l.ankiewicz@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

Oddział Pomorski

Siedziba Oddziału: Grudziądz, al. 23 Stycznia 26

Krystian Serafin

Dyrektor Oddziału

k.serafin@auxilia.pl

Przemysław Falkowski

Doradca Klienta

p.falkowski@auxilia.pl

Paweł Gąska

Doradca Klienta

p.gaska@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą!

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

Oddział Śląski

Siedziba Oddziału: Opole ul. Armii Krajowej 7

Bartosz Sienkiewicz

Dyrektor Oddziału

b.sienkiewicz@auxilia.pl

Krzysztof Sosnowski

Doradca Klienta

k.sosnowski@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

Oddział Wschodni

Siedziba Oddziału: Lublin, ul. Józefa Franczaka 43

Jakub Jakubiec

Dyrektor Oddziału

j.jakubiec@auxilia.pl

Mateusz Paździor

Doradca Klienta

m.pazdzior@auxilia.pl

Paweł Stępień

Doradca Klienta

p.stepien@auxilia.pl

Kacper Ligęza

Doradca Klienta

k.ligeza@auxilia.pl

Mariusz Grzyb

Doradca Klienta

m.grzyb@auxilia.pl

Michał Przytuła

Doradca Klienta

m.przytula@auxilia.pl

Grzegorz Kieliszek

Doradca Klienta

g.kieliszek@auxilia.pl

Oddział Zachodni

Siedziba Oddziału: Zielona Góra, ul. Jedności 33/1

Tomasz Maćkowiak

Dyrektor Oddziału

t.mackowiak@auxilia.pl

Józef Stawski

Doradca Klienta

j.stawski@auxilia.pl

Sabina Kolasińska

Doradca Klienta

s.kolasinska@auxilia.pl

Beata Konieczna

Doradca Klienta

b.konieczna@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

Doradcy Klienta Biznesowego

Michał Grądzik

Doradca Klienta Biznesowego

m.gradzik@auxilia.pl

Bartosz Kania

Doradca Klienta Biznesowego

b.kania@auxilia.pl

Spółka Franczyzowa

Auxilia MKS Sp. z o.o. Sp.K

Mariusz Kuś

Dyrektor Zarządzający

m.kus@auxilia.pl

Cezary Zieliński

Doradca Klienta

c.zielinski@auxilia.pl

Robert Szkopiński

Doradca Klienta

r.szkopinski@auxilia.pl

Artur Kulig

Doradca Klienta

a.kulig@auxilia.pl

Sylwia Banasik

Doradca Klienta

s.banasik@auxilia.pl