AUXILIA w mediach

Rekordowe odszkodowania i sukcesy naszych Klientów odbijają się szerokim echem w mediach. Zobacz, co napisano o nas w prasie.

Piszą o nas...

Sortuj według

17 grudnia 2015
Sąd Okręgowy w Opolu przyznał 4-osobowej rodzinie, która straciła w wypadku dwoje dzieci, ponad 550 tys. zadośćuczynienia wraz z należnymi odsetkami. Wyrok jest prawomocny. Do wypadku, w którym zginęło rodzeństwo, doszło w lutym 2004 r. na terenie województwa opolskiego. Sprawą odszkodowawczą zajęła się AUXILIA.
Czytaj więcej...
17 grudnia 2015
AUXILIA idzie na NewConnect. Kancelaria odszkodowawcza planuje debiut na parkiecie w styczniu.
Czytaj więcej...
16 grudnia 2015
Odszkodowanie za wypadek. KNF chce wyższych składek OC i AC. 5 tys. zł odszkodowania potrafią zamienić na ćwierć miliona. Kancelarie prawnicze, nazywane przez ubezpieczycieli "buldogami", z roku na rok wygrywają dla klientów coraz większe kwoty. To może odbić się na naszych składkach. Jak dowiedział się money.pl, Komisja Nadzoru Finansowego grozi firmom ubezpieczeniowym karami finansowymi, jeśli nie dostosują one wysokości składek polis AC i OC do tego, co dzieje się w sądach.
Czytaj więcej...
23 listopada 2015
Na pewno wielu jaworznian pamięta tragedię na nielegalnych wyścigach w Jeleniu, w trakcie których zginęła 19-letnia kobieta. 24 listopada o godz. 9.00 w Sądzie Okręgowym w Katowicach zostanie ogłoszony wyrok w sprawie karnej, prowadzonej od blisko trzech lat przeciwko kierowcy BMW.
Czytaj więcej...
23 listopada 2015
17 maja 2012 r. w Jaworznie podczas nielegalnych wyścigów samochodowych zginęła 19-letnia kobieta, która była widzem, a 4 inne osoby doznały poważnych obrażeń ciała. Po przeprowadzonym śledztwie Prokuratura Rejonowa w Jaworznie 31 grudnia 2012 r. złożyła akt oskarżenia tylko przeciwko kierowcy Jaguara, który został prawomocnie skazany za spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym.
Czytaj więcej...
23 listopada 2015
Prawnicy w lutym 2015 r. znów złożyli akt oskarżenia przeciwko kierowcy BMW do Sądu Okręgowego w Katowicach, oskarżając go o przyczynienie się do sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym.
Czytaj więcej...
23 listopada 2015
Prawnicy z kancelarii prawnej Lexbridge, współpracującej z AUXILIĄ w kwestiach odszkodowawczych, którzy reprezentują m.in. matkę zmarłej w wypadku 19-letniej kobiety, w lutym 2013 r. złożyli wniosek do Sądu Rejonowego w Jaworznie o zwrot akt prokuraturze celem przeprowadzenia przez nią kompletnego śledztwa również w stosunku do kierowcy BMW.
Czytaj więcej...
17 listopada 2015
Wyroki sądów dotyczące wysokości odszkodowań i zadośćuczynień są zróżnicowane pod względem regionalnym. Nawet w mocno zbliżonych do siebie sprawach.
Czytaj więcej...
5 listopada 2015
Nie ma jednego standardu orzekania o szkodach osobowych. Najbardziej hojne są sądy na ścianie wschodniej, a skąpe - w Poznaniu.
Czytaj więcej...
29 października 2015
Firma AUXILIA wywalczyła 650 tys. zł dla 37-latka, który w wypadku stracił nogę. W negocjacjach, a nie w długim sądowym procesie. Czy rodzi się nowy trend na rynku ubezpieczeń?
Czytaj więcej...