Ludzie

AUXILIA to ludzie. To oni stanowią fundament naszej Firmy – i sukcesów, które odnosimy wspólnie z Klientami.
Nasza współpraca opiera się na prawdziwych relacjach takich jak wsparcie, szacunek i uczciwość. Dzięki temu tworzymy zespół, który każdą sprawę traktuje indywidualnie.
Poznaj naszych pracowników.

POZNAJ DEKALOG AUXILIIPrzeczytaj więcej o zasadach, jakimi kierujemy się na co dzień
AUXILIA to ludzie

Zarząd

Krzysztof Górka - Wiceprezes Zarządu Auxilia

Krzysztof Górka

Wiceprezes Zarządu

k.gorka@auxilia.pl

Kamila Barszczewska - Członek Zarządu Auxilia

Kamila Barszczewska

Członek Zarządu

k.barszczewska@lexbridge.pl

 
 

Dział Sprzedaży

Jacek Birlet - Dyrektor Zarządzający Sprzedażą Auxilia

Jacek Birlet

Dyrektor Zarządzający Sprzedażą

j.birlet@auxilia.pl

Marcin Przybysz - Trener Sprzedaży Auxilia

Marcin Przybysz

Trener Sprzedaży

m.przybysz@auxilia.pl

Adrianna Lichocka - Analityk Biznesowy Auxilia

Adrianna Lichocka

Analityk Biznesowy

a.lichocka@auxilia.pl

Dominika Matysiak - Pracownik Wsparcia Sprzedaży Auxilia

Dominika Matysiak

Pracownik Wsparcia Sprzedaży

d.matysiak@auxilia.pl

Dział Wsparcia Sprzedaży i Administracji

Aleksandra Nalichowska  - Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży i Administracji Auxilia

Aleksandra Nalichowska

Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży i Administracji

a.nalichowska@auxilia.pl

Katarzyna Wróbel - Referent ds. administracyjnych Auxilia

Katarzyna Wróbel

Referent ds. administracyjnych

k.wrobel@auxilia.pl

Patrycja Gorąca - Młodszy Referent ds. Administracyjnych Auxilia

Patrycja Gorąca

Młodszy Referent ds. Administracyjnych

p.goraca@auxilia.pl

 

Dział Biura Obsługi Klienta

Justyna Juzwenko  - Kierownik Biura Obsługi Klienta Auxilia

Justyna Juzwenko

Kierownik Biura Obsługi Klienta

j.juzwenko@auxilia.pl

Małgorzata Kubicka  - Starszy Referent Biura Obsługi Klienta Auxilia

Małgorzata Kubicka

Starszy Referent Biura Obsługi Klienta

m.kubicka@auxilia.pl

Monika Szmigiel - Młodszy Referent Biura Obsługi Klienta Auxilia

Monika Szmigiel

Młodszy Referent Biura Obsługi Klienta

m.szmigiel@auxilia.pl

 

Dział Marketingu

Tomasz Zawidzki - Menadżer Marketingu Auxilia

Tomasz Zawidzki

Menadżer Marketingu

marketing@auxilia.pl

 
 
 

Dział Finansów i Controllingu

Bożena Hager - Główna Księgowa Auxilia

Bożena Hager

Główna Księgowa

b.hager@auxilia.pl

Jolanta Sisler - Księgowa Auxilia

Jolanta Sisler

Księgowa

j.sisler@auxilia.pl

Kinga Belka  - Młodsza Księgowa Auxilia

Kinga Belka

Młodsza Księgowa

k.belka@auxilia.pl

Magdalena  Kaczorek - Referent ds. Księgowości  Auxilia

Magdalena Kaczorek

Referent ds. Księgowości

m.kaczorek@auxilia.pl

Oddział Śląski - Siedziba Oddziału: Opole ul. Armii Krajowej 7

Ewa Kuś  - Dyrektor Sprzedaży - Oddział Śląski Auxilia

Ewa Kuś

Dyrektor Sprzedaży - Oddział Śląski

e.kus@auxilia.pl

Mariusz Kuś - Doradca Klienta Auxilia

Mariusz Kuś

Doradca Klienta

m.kus@auxilia.pl

Artur Kulig - Doradca Klienta Auxilia

Artur Kulig

Doradca Klienta

a.kulig@auxilia.pl

Cezary Zieliński - Doradca Klienta Auxilia

Cezary Zieliński

Doradca Klienta

c.zielinski@auxilia.pl

Krzysztof Sosnowski - Doradca Klienta Auxilia

Krzysztof Sosnowski

Doradca Klienta

k.sosnowski@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą - Kontakt: Auxilia

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

 
 

Oddział Dolnośląski - Siedziba Oddziału: Wrocław ul. Zaolziańska 4

Wojciech Kotala - Dyrektor Sprzedaży - Oddział Dolnośląski Auxilia

Wojciech Kotala

Dyrektor Sprzedaży - Oddział Dolnośląski

w.kotala@auxilia.pl

Radosław Bartkowiak - Doradca Klienta Auxilia

Radosław Bartkowiak

Doradca Klienta

r.bartkowiak@auxilia.pl

Paweł Dolata - Doradca Klienta Auxilia

Paweł Dolata

Doradca Klienta

p.dolata@auxilia.pl

Mieczysław Zieliński - Doradca Klienta Auxilia

Mieczysław Zieliński

Doradca Klienta

m.zielinski@auxilia.pl

Oddział Zachodni - Siedziba Oddziału: Zielona Góra Al. Konstytucji 3 Maja 15

Tomasz Maćkowiak - Dyrektor Sprzedaży - Oddział Zachodni Auxilia

Tomasz Maćkowiak

Dyrektor Sprzedaży - Oddział Zachodni

t.mackowiak@auxilia.pl

Józef Stawski - Doradca Klienta Auxilia

Józef Stawski

Doradca Klienta

j.stawski@auxilia.pl

Krzysztof Kołecki - Doradca Klienta Auxilia

Krzysztof Kołecki

Doradca Klienta

k.kolecki@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą - Kontakt: Auxilia

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

Oddział Centralny - Siedziba Oddziału: Konin ul. Żwirki i Wigury 1

Alicja Janikowska - Dyrektor Sprzedaży - Oddział Centralny Auxilia

Alicja Janikowska

Dyrektor Sprzedaży - Oddział Centralny

a.janikowska@auxilia.pl

Grażyna Budna - Doradca Klienta Auxilia

Grażyna Budna

Doradca Klienta

g.budna@auxilia.pl

Marzena Afeltowska - Doradca Klienta Auxilia

Marzena Afeltowska

Doradca Klienta

m.afeltowska@auxilia.pl

Marek Kaniewski - Doradca Klienta Auxilia

Marek Kaniewski

Doradca Klienta

m.kaniewski@auxilia.pl

Anna Madaj - Doradca Klienta Auxilia

Anna Madaj

Doradca Klienta

a.madaj@auxilia.pl

Marek Strzelczyński - Doradca Klienta Auxilia

Marek Strzelczyński

Doradca Klienta

m.strzelczynski@auxilia.pl

Tomasz Tybura - Doradca Klienta Auxilia

Tomasz Tybura

Doradca Klienta

t.tybura@auxilia.pl

Robert Skibiński  - Doradca Klienta Auxilia

Robert Skibiński

Doradca Klienta

r.skibinski@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą - Kontakt Auxilia

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

 
 
 

Oddział Małopolski - Siedziba Oddziału: Mielec ul. Żeromskiego 19/404

Witold Marek - Dyrektor Sprzedaży - Oddział Małopolski Auxilia

Witold Marek

Dyrektor Sprzedaży - Oddział Małopolski

w.marek@auxilia.pl

Edyta Barszcz - Doradca Klienta Auxilia

Edyta Barszcz

Doradca Klienta

e.barszcz@auxilia.pl

Ewa Anusz - Doradca Klienta Auxilia

Ewa Anusz

Doradca Klienta

e.anusz@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą - Kontakt Auxilia

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

Oddział Mazurski - Siedziba Oddziału: Łomża ul. Sikorskiego 166

Alicja Choińska - Dyrektor Sprzedaży - Oddział Mazurski Auxilia

Alicja Choińska

Dyrektor Sprzedaży - Oddział Mazurski

a.choińska@auxilia,pl

Anna Piotrowska - Doradca Klienta Auxilia

Anna Piotrowska

Doradca Klienta

a.piotrowska@auxilia.pl

Agnieszka Olszewska - Doradca Klienta Auxilia

Agnieszka Olszewska

Doradca Klienta

a.olszewska@auxilia.pl

Paweł Nowakowski - Doradca Klienta Auxilia

Paweł Nowakowski

Doradca Klienta

p.nowakowski@auxilia.pl

Sylwia Jączek - Doradca Klienta Auxilia

Sylwia Jączek

Doradca Klienta

s.jaczek@auxilia.pl

Monika Bonisławska - Doradca Klienta Auxilia

Monika Bonisławska

Doradca Klienta

m.bonislawska@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą - Kontakt: Auxilia

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

 

Oddział Wschodni - Siedziba Oddziału: Lubartów ul. Lubelska 36B/36

Jakub Jakubiec - Dyrektor Sprzedaży - Oddział Wschodni Auxilia

Jakub Jakubiec

Dyrektor Sprzedaży - Oddział Wschodni

j.jakubiec@auxilia.pl

Mateusz Paździor - Doradca Klienta Auxilia

Mateusz Paździor

Doradca Klienta

m.pazdzior@auxilia.pl

Jarosław Ziółkowski - Doradca Klienta Auxilia

Jarosław Ziółkowski

Doradca Klienta

j.ziolkowski@auxilia.pl

Piotr Leśniak - Doradca Klienta Auxilia

Piotr Leśniak

Doradca Klienta

p.lesniak@auxilia.pl

Oddział Pomorski

Krystian Serafin  - Dyrektor Sprzedaży - Oddział Pomorski Auxilia

Krystian Serafin

Dyrektor Sprzedaży - Oddział Pomorski

k.serafin@auxilia.pl

Przemysław Falkowski - Doradca Klienta Auxilia

Przemysław Falkowski

Doradca Klienta

p.falkowski@auxilia.pl

Krzysztof Rękas - Doradca Klienta Auxilia

Krzysztof Rękas

Doradca Klienta

k.rekas@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą! - Kontakt: Auxilia

Zostań Naszym Doradcą!

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl