Oferta dla flot

AUXILIA DLA FLOT - jedyna taka kompleksowa oferta obsługi powypadkowej

Jesteś odpowiedzialny za flotę?

W większości przedsiębiorstw takich jak Twoje dochodzi do wielu wypadków komunikacyjnych - niekoniecznie z winy pracownika. W ich wyniku firmy tracą nawet do kilkuset tysięcy złotych rocznie! Są to koszty związane nie tylko z nieobecnością pracowników, ale także inne koszty dodatkowe.

Czy w Twojej firmie na pewno wykorzystany jest w całości potencjał prawnych środków dochodzenia odszkodowania?

AUXILIA dla Flot to jedyna na rynku oferta gwarantująca Firmom kompleksową obsługę powypadkową. Gwarantujemy zwrot kosztów nieobecności pracownika oraz dochodzenie najwyższych możliwych odszkodowań dla pracowników firm flotowych poszkodowanych w wypadkach!

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Całkowicie bezkosztowa współpraca w ramach oferty flotowej.

  • 97,7% wygranych spraw sądowych - skuteczność AUXILII na etapie postępowań sądowych!

  • Zapewniamy dochodzenie nie tylko najwyższego odszkodowania i zadośćuczynienia, ale także renty, jeśli Twój pracownik całkowicie lub częściowo straci możliwość pracy zarobkowej lub gdy zwiększą się jego potrzeby.

  • Nawet do 20 000 zł odszkodowania dla pracodawcy - Twojej firmie zwrócimy koszty wynikające z nieobecności pracownika już w momencie przekazania sprawy!

  • Ponadto prowadzimy postępowania odszkodowawcze dotyczące nie tylko szkody osobowej, ale także szkód rzeczowych Firmy.

Jesteś zainteresowany współpracą, która zapewni Tobie i Twoim pracownikom kompleksową obsługę powypadkową?

Już teraz zapewnij swoim pracownikom ochronę odszkodowawczą przy jednoczesnym zapewnieniu swojej firmie zwrotu kosztów nieobecności pracownika w związkuz wypadkiem.

Zapraszamy do współpracy!