Praca

Grupa Kapitałowa Auxilia (w skład której wchodzi kancelaria prawna LexBridge) od samego początku wejścia na rynek NewConnect notuje zwyżkujące kursy akcji. Emisja obligacji korporacyjnych zakończona w lipcu 2016r. pozwoliła pozyskać na rozwój Grupy ponad 2,7 mln złotych. Sprawdź, jak inwestorzy na rynku NewConnect wycenili naszą pracę od stycznia 2016r.

W związku z rosnącymi potrzebami rynku oraz rozbudową sieci sprzedaży w całej Polsce poszukujemy nowych współpracowników.

Doradca Klienta

Chcesz zmienić pracę na lepszą? A może szukasz zatrudnienia po raz pierwszy?
Pracuj w branży, w której realnie możesz pomóc innym ludziom!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dorada Klienta Premium

Oferujemy:

•    stabilne zatrudnienie i dowolną formę współpracy (sam wybierasz):
     - umowa o pracę;
     - umowa agencyjna (własna działalność gospodarcza) – podstawa min. 2 400 zł netto co miesiąc;
     - umowa zlecenie - dla dwuzawodowców, którzy chcą dorobić znaczne kwoty do budżetu domowego;
•    dodatkowo najwyższe na rynku bonusy startowe i zaliczki za sam fakt podpisania umowy z klientem; bonusy przedsądowe, sądowe i precyzyjnie określone premie miesięczne;
•    bardzo jasną, określoną ścieżkę kariery – 8 segmentów; każdy segment, to dodatkowe profity i wsparcie;
•    wyposażenie startowe, czyli: samochód służbowy, telefon i internet bez limitów, laptop, przenośne urządzenie wielofunkcyjne, limit paliwowy, gadżety – w zależności od poziomu na ścieżce kariery;
•    karta sportowa Multisport;
•    możliwość budowania własnej struktury sprzedażowej ze stałym, pewnym dochodem pasywnym;
•    wyjątkowe na rynku szkolenia z zakresu technik sprzedaży – 6 dni; opanowywania emocji – 6 dni; zarządzania a kierowania – 2 dni; merytoryki – 6 tyg.;
•    możliwość otwierania własnych biur sprzedaży przy dużym wsparciu firmy;
•    liczne konkursy sprzedażowe dla Doradców - miesięczne, kwartalne i roczne;
•    możliwość wsparcia najlepszych przez obsługę dodatkowego pracownika;
•    pracę w młodym zespole, w atmosferze wzajemnego poszanowania i wsparcia oraz dotrzymywania słowa;
•    unikatowy na rynku polskim dla sprzedawców budżet wypoczynkowy – 500 zł netto za każdy miesiąc;
•    służbowe samochody rotacyjne już w momencie podjęcia współpracy;
•    nie pracujemy w systemie MLM!

Nasze oczekiwania:

•    nastawienie na celowy i ciągły rozwój kompetencji;
•    nie oczekujemy doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej - nauczymy Cię wszystkiego od początku na miejscu (8 oddziałów w całej Polsce);
•    umiejętność budowania pozytywnych relacji i wzbudzania zaufania;
•    zdolności komunikacyjne, otwartość, wyjątkowe zaangażowanie;
•    prawo jazdy;
•    odpowiedni poziom kultury osobistej i empatii;
•    w dłuższym okresie odpowiedzialność i samodzielność.

Twoje zadania:

•    zaangażowanie w proces szkoleniowy;
•    nawiązanie relacji z osobami poszkodowanymi w wypadkach;
•    obsługa i wsparcie klientów;
•    doprowadzenie do podpisania umów Premium.

Aplikacje prosimy składać poprzez przycisk Aplikuj, w temacie maila prosimy wpisać imię i nazwisko oraz województwo wraz z załączonym CV, listem motywacyjny, zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

zwiń
1