Dlaczego Auxilia?

Dlaczego AUXILIA to dobry pracodawca?

AUXILIA S.A. jest firmą, która funkcjonuje od 14 lat i posiada ugruntowaną oraz mocną pozycję na polskim rynku odszkodowawczym. AUXILIA S.A. jest wiarygodną i stabilną Spółką notowaną na rynku NewConnect (prowadzonym przez GPW w Warszawie), w związku z tym podlegającą regulacjom instytucji rynku finansowego. W dniu wejścia na Giełdę kurs akcji AUXILII wzrósł o 78%!

Do Grupy Kapitałowej AUXILIA należy również kancelaria prawna LEXBRIDGE. Dzięki doświadczeniu i determinacji prawników LEXBRIDGE w dochodzeniu roszczeń na drodze sądowej, uzyskujemy dla osób poszkodowanych w wypadkach wielokrotnie większe kwoty, niż pierwotnie oferowane przez zakłady ubezpieczeń.

Uzyskaliśmy 280 mln zł odszkodowań dla naszych Klientów. Największe pozyskane odszkodowanie wyniosło 1,6 mln zł! Posiadamy 8 oddziałów w całej Polsce i oferujemy pracę dla Doradców na terenie całego kraju.

AUXILIA to ludzie

To ludzie stanowią fundament naszej firmy, ich zaangażowanie i praca decyduje o sukcesach, jakie odnosimy dla naszych Klientów. Współpraca z marką AUXILIA opiera się na takich wartościach, jak uczciwość, stałe wsparcie oraz szacunek. Dzięki temu tworzymy zespół, który każdą sprawę traktuje indywidualnie i robi wszystko, co tylko możliwe, żeby pomóc osobom poszkodowanym w wypadkach.

Pracuj z nami

Chcesz pracować z nami? Wyślij nam swój list motywacyjny i CV: formularz rekrutacyjny.

Nasze atuty

14 lat na rynku odszkodowań

8 oddziałów w całej Polsce

Spółka notowana na Giełdzie

Profesjonalna kancelaria prawna

Nasze osiągnięcia

uzyskanych odszkodowań

wartość spraw sądowych w toku

wartość najw. uzyskanego świadczenia za poj. wypadek*

obsłużonych spraw

* Kwota obejmuje sumę roszczeń uzyskanych w danej sprawie.