Otrzymałeś już odszkodowanie? Sprawdź, czy nie należy Ci się więcej!

Ucierpiałeś w wypadku i otrzymałeś już odszkodowanie? Czy wiesz, że być może należy Ci się o wiele wyższa kwota?

Nasi prawnicy bezpłatnie przeanalizują Twoją sprawę i pomogą ocenić, czy przysługuje Ci większe odszkodowanie. Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać!

Uzyskiwanie możliwie najwyższych odszkodowań i pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach – to nasza misja i nasz priorytet.

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi prawnikami i doradcami. Dzięki temu jesteśmy liderem na rynku uzyskiwania odszkodowań. Chcemy pomagać także osobom, które otrzymały już odszkodowanie, ale niekoniecznie takie, na jakie zasługują – czyli maksymalnie wysokie.

Jak działają inne firmy odszkodowawcze?

Inne firmy odszkodowawcze często działają tylko na etapie przedsądowym. Rezygnują z procesu sądowego, a zamiast tego proponują ugodę. Uzyskane w ten sposób kwoty są o wiele niższe niż rekompensaty, które można uzyskać na drodze sądowej.

Jak walczymy o wysokie odszkodowania w AUXILII?

My nie boimy się spraw sądowych. Kiedy trzeba, kierujemy sprawę do sądu – bo wiemy, że dopiero tam można wywalczyć należne kwoty dla naszych poszkodowanych Klientów.

Ponadto, wykładamy koszty postępowania sądowego (opłata od pozwu, koszty opinii biegłych, koszty stawiennictwa i dojazdu pełnomocników na rozprawy) oraz gwarantujemy bezpieczeństwo finansowe. Bierzemy na siebie ryzyko finansowe w przypadku przegrania procesu w całości!

Uwaga: AUXILIA nie może prowadzić sprawy, w której na etapie przedsądowym została zawarta ugoda.

  • Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać.
  • Wypełnij formularz – lub skontaktuj się z nami w inny dogodny sposób i zobacz, o ile wyższe odszkodowanie możemy uzyskać w Twoim przypadku.

Historie naszych Klientów są najlepszym dowodem na to, że warto walczyć o najwyższe odszkodowanie!

Pani Ewa, poszkodowana w wypadku samochodowym, domagała się odszkodowania z OC sprawcy. Na etapie przedsądowym ubezpieczyciel zgodził się wypłacić 350 tys. zł. AUXILIA skierowała sprawę do sądu, gdzie podpisano ugodę na dodatkowe 1,2 mln zł odszkodowania. Łącznie pani Ewa otrzymała rekordowe 1,6 mln zł!

Zapraszamy do zapoznania się z przypadkami innych Klientów AUXILII – czytaj więcej o wygranych sprawach o odszkodowania po wypadkach.