Porady Prawne Online

Porady Prawne Online - pomoc w rozwiązywaniu problemów formalno-prawnych

Zadaj pytanie i uzyskaj pomoc prawną!

Masz problem prawny, który chcesz rozwiązać zgodnie z prawem, a do tego szybko i skutecznie? Teraz możesz to zrobić, nie ruszając się z fotela we własnym domu! Proponujemy pomoc prawną online!

Jak działają Porady Prawne Online?

Jak otrzymać pomoc prawną przez internet? Zastosuj się do pokazanych na obrazku wskazówek!

Uwaga: Jeśli sytuacja tego wymaga, to nasza odpowiedź będzie zawierała odpowiedni wzór pisma (np. wezwania, odwołania itp.), z konkretną instrukcją, jak je wypełnić i dokąd wysłać.

Kto udziela porad prawnych?

Porady prawne online udzielane są przez zespół wykwalifikowanych prawników, którzy posiadają wieloletnią praktykę w wybranych przez siebie specjalizacjach i dziedzinach prawa.

Dlatego, otrzymując odpowiedź na zadane przez siebie pytanie, masz gwarancję, że otrzymasz konkretną, wyczerpującą i zgodną z obowiązującym porządkiem prawnym pomoc prawną. Uzyskana porada prawna online jest wysokiej jakości merytorycznej i opiera się na najlepszych doświadczeniach naszych prawników.

Dlaczego my?

Pomoc prawna w bardzo korzystnej cenie.
Prawnicy z wieloletnim doświadczeniem.
Zasięg działania i udzielanego wsparcia prawnego to obszar całego kraju.
Skuteczne rozwiązania kwestii prawnych.
Porady prawne z różnych dziedzin prawa.
Spółka notowana na Giełdzie podlegająca regulacjom instytucji rynku finansowego.

Nasze atuty:

na rynku

porady prawne już od 50 zł

obsłużonych Klientów*

* Dotyczy roszczeń różnego rodzaju i od różnych podmiotów.

Dlaczego warto skorzystać z porady prawnej online?

Współcześnie coraz częściej napotykamy w swojej pracy i życiu osobistym na różnego typu kwestie formalne oraz prawne, z którymi nie zawsze możemy poradzić sobie we własnym zakresie. Jak w takim razie znaleźć ich rozwiązanie? Oczywiście można zwrócić się po pomoc prawną do wybranej kancelarii prawnej, która udzieli porady i pomoże wykonać wymagane prawem działania. Jednak stawka godzinowa pracy profesjonalnego prawnika jest wysoka i nie zawsze możliwa do opłacenia przez każdego.

Czy istnieje rozwiązanie równie skuteczne, ale mniej kosztowne?

Oczywiście, że tak! Właśnie je Państwu prezentujemy. Mowa o poradach prawnych udzielanych przez prawników online. Znaczna część kwestii prawnych nie wymaga bezpośredniego spotkania z radcą prawnym czy adwokatem. Porady prawne można realizować na odległość, m.in. przez internet bądź telefonicznie. A dzięki uzyskanej pomocy, zostajesz uzbrojony w narzędzia, które skutecznie rozwiążą Twój problem.

Strona Porady Prawne Online oferuje właśnie taki rodzaj pomocy prawnej. Profesjonalni prawnicy zajmujący się rozmaitymi dziedzinami prawa, skutecznie wskazują rozwiązania problemów formalno-prawnych.

W celu otrzymania pomocy prawnej opisz nam swoją sytuację poprzez formularz na niniejszej stronie. W odpowiedzi otrzymasz wycenę porady prawnej. W określonych przypadkach podany koszt będzie zawierać także sporządzenie odpowiedniego pisma z precyzyjną instrukcją mówiącą o tym, kiedy, jak i gdzie należy je wysłać. Jeśli Twoja sprawa będzie tego wymagać, to będziemy się z Tobą kontaktować telefonicznie w celu udzieleniu konsultacji na temat tego, jakie powinny nastąpić kolejne kroki, żeby rozwiązać dany problem.

Porady Prawne Online stanowią znacznie tańsze rozwiązanie, niż porada zasięgana podczas spotkania z prawnikiem kancelarii prawnej w Twojej miejscowości. Proponowana pomoc prawna jest równie dobrym sposobem na kwestie formalne z którymi się borykasz, a może być równie skuteczna. Sprawdź nas! Zadaj nam pytanie!

Opisz swoją sytuację. Uzyskaj pomoc prawną!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ):

1. Jak zapytać o poradę prawną?

Wystarczy, że opiszesz swoją sytuację w formularzu kontaktowym znajdującym się na niniejszej stronie internetowej. Treść wiadomości możesz wpisać bezpośrednio w okienku albo przekleić z edytora tekstu, np. z Worda.

2. W jaki sposób zlecić poradę prawną?

Wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na niniejszej stronie internetowej, a my w przeciągu 24 godzin (w dni robocze) wysyłamy na wskazany adres e-mailowy naszą ofertę. Usługę zaczynamy realizować w momencie zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym. Nasz prawnik niezwłocznie zajmuje się Twoją sprawą – średni czas realizacji usługi to 24 godziny w dni robocze! Odpowiedź na Twoje zapytanie otrzymujesz e-mailowo na wskazany w formularzu kontaktowym adres e-mailowy.

 

3. Jaki jest okres oczekiwania na realizację zlecenia?

Termin realizacji zlecenia wyznaczany jest indywidualnie dla każdego zamówienia i podawany w odpowiedzi zwrotnej na wysłaną poprzez formularz wiadomość. Termin realizacji zlecenia liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Średni czas realizacji to 24 godziny (w dni robocze)!

 

4. Ile kosztuje porada prawna?

Każda sprawa wyceniana jest indywidualnie. Koszt usługi przesyłamy wraz z terminem realizacji (średnio w 24h w dni robocze!). Wypełnij formularz i sprawdź, ile będzie kosztować rozwiązanie Twojej sprawy.

 

5. Jak zapłacić za poradę prawną?

Prosimy o dokonanie przelewu na wskazany w ofercie rachunek bankowy. Oferta przesyłana jest każdorazowo na wskazany w formularzu adres e-mailowy.

6. Czy otrzymam potwierdzenie zapłaty?

Tak, każdy Klient, który skutecznie wniesie opłatę za zamówioną usługę otrzymuje fakturę VAT. Faktura wystawiana jest do 7 dni od daty wpłaty i przesyłana pocztą na adres e-mail wskazany podczas wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

7. Czy mogę zrezygnować ze zlecenia?

Ze względu na charakter świadczonych usług, nie jest możliwe odstąpienie od umowy po rozpoczęciu wykonywania przez nas zlecenia (tj. po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym). Wraz z przesłaniem na wskazany adres e-mailowy naszej oferty, informujemy Cię o utracie prawa odstąpienia od umowy po rozpoczęciu wykonywania zlecenia. Umowa o udzielenie porady prawnej online stanowi umowę, w odniesieniu do której nie przysługuje prawo odstąpienia w terminie 14 dni (art. 38 pkt 1 i 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, tj. Dz. U. z 2019 r. poz. 134 z późn. zm.).

8. Jak złożyć reklamację?

Reklamacje należy składać na adres e-mailowy: bok@auxilia.pl. AUXILIA S.A. ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 (czternastu) dni.