• 8 sierpnia 2023
  Serwis internetowy Fakt.pl napisał o tragicznym wypadku drogowym syna Sylwii Peretti w Krakowie. W wyniku tej tragedii straciło życie czterech mężczyzn. Czy rodziny zmarłych mogą liczyć na odszkodowanie za niebezpieczną jazdę pijanego kierowcy? Portal cytuje głos eksperta z AUXILIA S.A.

   

 • 8 maja 2023

  Za brak ubezpieczenia OC Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG) może nałożyć na właściciela pojazdu karę pieniężną, której wysokość wynosi kilka tysięcy złotych rocznie. Głos eksperta AUXILIA S.A. na portalu Motonews.pl. w sprawie pozostałych konsekwencji, jakie mogą spotkać kierowcę w przypadku niewykupienia ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

 • 26 kwietnia 2023

  Kierujący pojazdem musi pamiętać o obowiązkowym ubezpieczeniu OC, ponieważ jego brak może skutkować nałożeniem na właściciela pojazdu kary pieniężnej. Serwis internetowy iSwinoujscie.pl prezentuje wypowiedzi eksperta z AUXILIA S.A., który przekonuje, jak istotne jest dla kierowcy posiadanie wykupionego OC.

 • 26 kwietnia 2023

  W serwisie internetowym Ceo.com.pl pojawił się artykuł, w którym Prezes Zarządu AUXILIA S.A. tłumaczy kwestie dotyczące kar dla kierowców w przypadku braku obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej pojazdu (tzw. OC).

 • 21 grudnia 2022

  Serwis internetowy Gazetawroclawska.pl pisze o konsekwencjach sytuacji, w której kierowca nie miał wykupionego OC. Ze względu na okoliczności został ukarany przez sąd oraz otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów na 6 lat.

 • 21 grudnia 2022

  Portal Motofakty.pl cytuje głos eksperta z AUXILIA S.A. w sprawie posiadania ubezpieczenia OC. OC chroni nie tylko ofiarę wypadku, ale i sprawcę przed wysokimi roszczeniami. Brak OC może zaważyć na całej przyszłości kierowcy pojazdu.

 • 21 grudnia 2022

  Każdy właściciel pojazdu mechanicznego poruszającego się po polskich drogach powinien posiadać wykupione obowiązkowe ubezpieczenie OC. Mimo tak poważnych konsekwencji wynikających ze spowodowania wypadku bez ważnego OC, nadal w Polsce istnieje szerokie grono kierowców, którzy poruszają się po drogach bez jego posiadania. Portal Dziennikzachodni.pl prezentuje głos eksperta z AUXILIA S.A. o tym jak ważne jest wykupienie ubezpieczenia OC. 

 • 18 listopada 2022

  Nasz Klient po wypadku samochodowym uzyskał 23 razy więcej, niż na początku przyznał mu ubezpieczyciel. Została również przyznana miesięczna renta na bieżące potrzeby, która wynosi prawie 4 tys. zł, co oznacza, że jest 17 razy większa od tej przyznanej przez zakład ubezpieczeń! Przeczytaj więcej o naszym kolejnym sukcesie na portalu Echomedia.info.

 • 14 września 2022

  Ponad sześć lat trwała walka o ustalenie sprawcy wypadku, w wyniku którego w okolicach Starego Strącza w 2016 roku zginęła rowerzystka. Sprawę dwukrotnie umarzano. Rodzinę w tej sprawie reprezentował adwokat z należącej do GK AUXILIA kancelarii prawnej LEXBRIDGE. Dzięki wygraniu sprawy karnej rodzina poszkodowanej ma obecnie otwartą drogę do wygrania sprawy cywilnej i uzyskania odszkodowania.

 • 5 lipca 2022

  Serwis internetowy eGospodarka.pl prezentuje opracowane przez AUXILIA S.A. statystyki wypadków samochodowych, które wskazują na kierowców jako jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Głos eksperta AUXILII – co należy zrobić, żeby zmienić istniejący stan rzeczy.