Bezpieczeństwo finansowe

Bezpieczeństwo finansowe dla Klientów Auxilii

Płatność za efekt

Zapewniamy bezpieczeństwo finansowe – nasi Klienci nie ponoszą kosztów wynagrodzenia i nie angażują środków własnych. Wynagrodzenie pobierane jest wyłącznie z pieniędzy uzyskanych od zakładów ubezpieczeń.

Natychmiastowe wsparcie finansowe

Klienci AUXILII mogą otrzymać nawet do 15 000 zł gotówki na bieżące wydatki, co zapewnia płynność finansową i pokrycie bieżących wydatków.

Gotówka do ręki

Gotówkę otrzymaną na bieżące wydatki przekazujemy w wybranej przez Klienta formie. Może to być zarówno przelew, gotówka do ręki (do 6000 zł), jak i czek (pieniądze do odebrania w banku). Takie rozwiązanie pozwala szybko pokryć bieżące wydatki, co daje poczucie bezpieczeństwa i zapewnia komfort psychiczny osobie poszkodowanej.

Bezzwrotne pokrycie kosztów

Pokrywamy koszty związane z pozyskaniem materiałów dowodowych oraz uzyskujemy dla Klienta zwolnienie z opłat sądowych lub sami je opłacamy, co znacznie zwiększa możliwości finansowe osoby poszkodowanej i jej rodziny.

Wykładamy koszty leczenia

AUXILIA pomaga Klientom wrócić do zdrowia, wykładając za nich koszty rehabilitacji i leczenia (np. koszty protez, lekarstw itp.). Dzięki takiemu wsparciu Klienci mogą się leczyć, nie angażując własnych pieniędzy przy jednoczesnym zabezpieczeniu finansowym całej rodziny.

Uzyskujemy renty

W ramach umowy z Klientem uzyskujemy także wysokie renty dla poszkodowanych i ich rodzin, co zabezpiecza finansowo osoby pokrzywdzone na całe lata.