Opinie wideo Klientów AUXILIA

Przez kilkanaście lat swojej działalności marka AUXILIA pomogła bardzo wielu osobom uzyskać należne odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznane krzywdy. Skuteczność działań AUXILIA jest na tyle wysoko, że wielu zadowolonych Klientów wyraża swoją opinię na temat firmy w postaci nagrań video. Dlatego poniżej z przyjemnością prezentujemy nagrane wypowiedzi – opinie o AUXILIA.

Obejrzyj opinie o AUXILIA

Zapraszamy do obejrzenia nagrań video, w których Klienci AUXILIA wyrażają swoje opinie – opowiadają własne historie i relacjonują, w jaki sposób układała im się współpraca z marką AUXILIA oraz jaka pomoc i wsparcie zostały im udzielona przez naszą firmę. Zobacz opinie o AUXILIA!

Obejrzyj zarejestrowane na video opinie Klientów marki AUXILIA

Należne odszkodowanie za błąd lekarski dla Marka Rataja

Marek Rataj przez kilka lat zmagał się z bólem kolana. Od jednego z lekarzy dostał skierowanie na zabiegi artroskopii i plastyki kolana.

czytaj więcej

Walka o odszkodowanie dla sparaliżowanego syna

Krystyna Przekwas jest mamą Macieja, który w 2011 roku uległ wypadkowi samochodowemu w drodze z pracy. Po tym zdarzeniu walka o zdrowie trwa cały czas.

czytaj więcej

Odszkodowanie powypadkowe dla Katarzyny Wal.

W 2007 roku Katarzyna Wal ucierpiała w wypadku, w którym zginął jej narzeczony. Dopiero po kilku tygodniach obudziła się ze śpiączki.

czytaj więcej

Odszkodowanie dla Barbary Oczoś za śmierć brata

W niektórych wypadkach to nie obrażenia ciała są największą tragedią. Prawdziwym dramatem są problemy psychiczne po utracie bliskiej osoby.

czytaj więcej

Odszkodowanie dla Michała Krzystka za wypadek i uraz kręgosłupa

Kilka lat temu pan Michał Krzystek ucierpiał w wypadku samochodowym. Ubezpieczyciele nie chcieli wypłacić mu ani złotówki.

czytaj więcej

Odszkodowanie dla Krzysztofa Cielenia za śmierć taty

Ojciec pana Krzysztofa Cielenia zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Po zapoznaniu się z opiniami w internecie zdecydował się na współpracę z AUXILIĄ.

czytaj więcej

Zadośćuczynienie dla Katarzyny Wojdyło za śmierć ojca

Pani Katarzyna za namową rodziny rozpoczęła walkę o zadośćuczynienie za śmiertelny wypadek jej ojca na pasach.

czytaj więcej

Odszkodowanie dla Dariusza Brzęczka za uraz kręgosłupa

Dariusz Brzęczek mieszka wraz z żoną i dziećmi w Tarnowskich Górach. Dzięki temu, że jest na emeryturze, może zajmować się niepełnosprawnym synem.

czytaj więcej

Odszkodowanie po 17 latach

Historia pana Romana to dowód, że nie należy nigdy tracić wiary w uzyskanie odszkodowania.

czytaj więcej