Auxilia Odszkodowania – Oddział Małopolski

ODDZIAŁ MAŁOPOLSKI

AUXILIA S.A.

tel. 801 700 766

e-mail: info@auxilia.pl

ZASIĘG GEOGRAFICZNY

Obszar zajmowany przez Oddział Małopolski obejmuje 3 województwa: woj. podkarpackie, małopolskie i świętokrzyskie.

Najbardziej znaczące miasta znajdujące się na terenie oddziału to: Kraków, Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Krosno, Tarnów, Mielec, Kielce, Tarnobrzeg, Sanok, Nowy Targ, Zakopane,

Możesz liczyć na naszą pomoc w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego

Piotr Makara

Piotr Makara

Kierownik Regionalny Sprzedaży

p.makara@auxilia.pl

Nasz zespół

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

Oddział Małopolski od lat wspiera ofiary wypadków

Oddział Małopolski marki odszkodowawczej AUXILIA powstał wiele lat temu po to, żeby zawsze być jak najbliżej swoich Klientów z południowo-wschodniej Polski. Osoby bezpośrednio poszkodowane w wypadkach lub bliscy takich osób mają duże szanse na uzyskanie odszkodowania powypadkowego bądź zadośćuczynienia. W ciągu ostatnich lat pozyskaliśmy dla ofiar wypadków wiele odszkodowań za szkody poniesione w efekcie wypadków drogowych i innych.

Nasi Doradcy zawsze są blisko

Jesteśmy blisko ofiar wypadków, które miały miejsce na terenie płd.-wsch. Polski. W razie takiej potrzeby możemy przyjechać do Ciebie, niezależnie od tego, czy pochodzisz z dużego miasta, takiego jak Kraków, Rzeszów, Przemyśl, Nowy Sącz, Krosno, Tarnów, Mielec, Kielce, Tarnobrzeg, Sanok, mniejszej miejscowości czy małej wsi. Naszą misją jest niesienie pomocy i walka o odszkodowania powypadkowe dla osób poszkodowanych w wypadkach.

Wygrane sprawy z Oddziału Małopolski

Na terenie działania naszego oddziału wygraliśmy już wiele spraw dla osób pokrzywdzonych w wypadkach samochodowych i innych. Poniżej przykład jednego z takich postępowań.

Dochodzenie zadośćuczynienia za wypadek na trasie Rzeszów – Łańcut

Opisana niżej sprawa trafiła w ręce naszych Doradców wiele lat po zdarzeniu, bo dopiero w 2015 roku. Mimo tego, uzyskaliśmy wysokie zadośćuczynienie dla rodziny zmarłego w wypadku samochodowym nieopodal Rzeszowa syna i brata.

Zadośćuczynienie za wypadek na drodze Rzeszów - Łańcut

W 2003 roku na trasie Rzeszów – Łańcut doszło do tragicznego wypadku drogowego. Kierowca toyoty uderzył w inny samochód osobowy, którym jechała matką z synem i córką. Matka z córką doznały bardzo poważnych obrażeń ciała, a syn niestety w wyniku zdarzenia zmarł. Winnym wypadku był kierowca toyoty – w prowadzonej sprawie karnej został skazany na 2 lata pozbawienia wolności.

Tak się złożyły losy pokrzywdzonej rodziny, że ich sprawa trafiła dopiero po 12 latach od wypadku do AUXILII. Natomiast nie przeszkodziło to uzyskać wysokie zadośćuczynienie dla bliskich zmarłego.

I tak, na pierwszym etapie prowadzenia sprawy, czyli na drodze postępowania przedsądowego, zakład ubezpieczeń przyznał rodzicom oraz córce w sumie 38 000 zł. Naszym zdaniem była to o wiele za mała kwota za poniesione przez rodzinę krzywdy, dlatego prowadzący sprawę radca prawny skierował sprawę do sądu.

I była to bardzo słuszna decyzja, ponieważ – mimo apelacji pozwanego ubezpieczyciela – ostatecznie sąd w Przemyślu przyznał poszkodowanej rodzinie w sumie 240 000 zł! To jest kwota ponad 6 razy większa od tej, którą pierwotnie przekazał poszkodowanym zakład ubezpieczeń.

Żeby uzyskać odszkodowanie powypadkowe, napisz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) celem udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie poprzez formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty Auxilia S.A w zgodzie z Polityką Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką Prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail i telefon.