Opinie Klientów AUXILIA

Przez 20 lat działalności firmy AUXILIA pomogliśmy wielu osobom poszkodowanym w wypadkach oraz ich rodzinom uzyskać zadośćuczynienie i rekompensatę za poniesione szkody. Nasi Klienci wielokrotnie wyrażali swoje opinie na temat jakości udzielonej im przez AUXILIA pomocy. Zadowolenie Klientów to dla nas największa wartość. Każdy Klient i każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Dziękujemy za wszystkie opinie i okazane zaufanie!

Zachęcamy do zapoznania się z niektórymi opiniami osób poszkodowanych, którym pomogła AUXILIA. A jeśli chcesz, żebyśmy pomogli również Tobie, wystarczy zadzwonić lub napisać na podane na naszej stronie internetowej dane kontaktowe.

Serdecznie dziękuję AUXILII za profesjonalne podejście do mojej sprawy. Nie mam żadnych zastrzeżeń do współpracy, udało się uzyskać dla mnie kwoty, z których jestem zadowolony. Byłem również na bieżąco informowany o stanie sprawy.

Artur Rotucki
mazowieckie

Bardzo Państwu dziękuję za pomyślne zakończenie sprawy. Nie żałuję, że zleciłem wam sprawę, co więcej będę Was polecał wszystkim znajomym bo jesteście warci polecenia.

Andrzej Bonic
wielkopolskie

Dziękuję firmie AUXILIA za pozytywne zakończenie mojej sprawy. Jestem bardzo zadowolony z kwot, które udało się uzyskać radcy prawnemu. Kwoty te zrekompensowały mi w dużej mierze cierpienie po wypadku.

Łukasz Szydłowski
wielkopolskie

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą oraz z obsługi kancelarii prawnej zapewnionej mi w ramach umowy. Myślę, że AUXILIA jest warta polecenia, poleciłam już firmę kilku osobom.

Małgorzata Jakubiniec
opolskie

Nie żałuję, że wybrałem firmę AUXILIA do poprowadzenia sprawy. Radca prawny nie bał się pójść do sądu, gdzie wywalczył kwoty, które słusznie mi się należały. Współpracę oceniam bardzo wysoko.

Robert Morawski
Kąty Wrocławskie

Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie Auxilia za pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Mimo, że sprawa trochę długo trwała warto było czekać na efekty ponieważ jesteśmy zadowoleni z uzyskanych kwot na rzecz męża. Sami nic byśmy nie zdziałali.

Małgorzata i Dominik Latańscy
Trzębnica

Jestem bardzo zadowolona z działania firmy Auxilia i współpracującej z nią kancelarii prawnej. Na drodze sądowej udało się uzyskać zadawalające kwoty dla moich dzieci. Jestem usatysfakcjonowana z kontaktu, byłam na bieżąco informowana o stanie sprawy. Firma jest warta polecenia

Barbara Matejek
dolnośląskie

Na etapie polubownym udało się wywalczyć kwoty, które są dla mnie satysfakcjonujące. Na pewno będę Was polecać wszystkim, których spotkam a takiej pomocy będą potrzebować. Bardzo dziękuje firmie AUXILIA za wsparcie i prowadzenie mojej sprawy.

Krystyna Gucwa
małopolskie