Opinie Klientów AUXILIA

Przez 14 lat działalności firmy AUXILIA pomogliśmy wielu osobom poszkodowanym w wypadkach oraz ich rodzinom uzyskać zadośćuczynienie i rekompensatę za poniesione szkody. Nasi Klienci wielokrotnie wyrażali swoje opinie na temat jakości udzielonej im przez AUXILIA pomocy. Zadowolenie Klientów to dla nas największa wartość. Każdy Klient i każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Dziękujemy za wszystkie opinie i okazane zaufanie!

Zachęcamy do zapoznania się z niektórymi opiniami osób poszkodowanych, którym pomogła AUXILIA. A jeśli chcesz, żebyśmy pomogli również Tobie, wystarczy zadzwonić lub napisać na podane na naszej stronie internetowej dane kontaktowe.

Nie mam żadnych zastrzeżeń do firmy. Wszystko było w porządku.

Wacława B.
województwo świętokrzyskie

Jestem bardzo zadowolony z działań firmy. Wszystko zostało przeprowadzone i zakończyło się tak, jak chciałem.

Romuald S.
województwo wielkopolskie

Jestem zadowolona z prowadzenia przez was sprawy.

Agnieszka B.
województwo kujawsko-pomorskie

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z waszą firmą. Kontakt z waszej strony był super. Otrzymałam to, co chciałam. Na bieżąco byłam informowana o wszystkim.

Agata D.
województwo lubelskie

Nie żałuję, że wybrałem firmę AUXILIA do poprowadzenia sprawy. Radca prawny nie bał się pójść do sądu, gdzie wywalczył kwoty, które słusznie mi się należały. Współpracę oceniam bardzo wysoko.

Robert Morawski
Kąty Wrocławskie

Jesteśmy bardzo wdzięczni firmie Auxilia za pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Mimo, że sprawa trochę długo trwała warto było czekać na efekty ponieważ jesteśmy zadowoleni z uzyskanych kwot na rzecz męża. Sami nic byśmy nie zdziałali.

Małgorzata i Dominik Latańscy
Trzębnica

Jestem bardzo zadowolona z działania firmy Auxilia i współpracującej z nią kancelarii prawnej. Na drodze sądowej udało się uzyskać zadawalające kwoty dla moich dzieci. Jestem usatysfakcjonowana z kontaktu, byłam na bieżąco informowana o stanie sprawy. Firma jest warta polecenia

Barbara Matejek
dolnośląskie

Na etapie polubownym udało się wywalczyć kwoty, które są dla mnie satysfakcjonujące. Na pewno będę Was polecać wszystkim, których spotkam a takiej pomocy będą potrzebować. Bardzo dziękuje firmie AUXILIA za wsparcie i prowadzenie mojej sprawy.

Krystyna Gucwa
małopolskie