Relacje inwestorskie AUXILIA S.A.

Witamy na części naszej strony internetowej poświęconej relacjom inwestorskim AUXILIA S.A. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami zawartych na poszczególnych stronach tej części serwisu AUXILIA S.A.

Skrócona nazwa w notowaniach: AUXILIA
Ticker: AUX
ISIN: PLAXILA00018
Kod LEI: 259400Z7URAU16MXUL83
Sektor: ubezpieczenia – pozostałe
Indeksy: Spółka wchodzi w skład indeksu NCIndex

Grupa Kapitałowa Auxilia S.A.

Grupa Kapitałowa Auxilia S.A. działa na rynku odszkodowawczym, w segmencie premium, skupiając się na najpoważniejszych wypadkach (ciężkie obrażenia ciała lub wypadki śmiertelne), które pozwalają na uzyskanie najwyższych kwot odszkodowania.

Auxilia S.A. jest jednostką dominującą Grupy, której działalność obejmuje pozyskiwanie Klientów poszkodowanych w wypadkach, finansowanie działalności Grupy, nadzór oraz kontrolę spółki zależnej, a także koordynację nadrzędnej strategii rozwoju.

Lexbridge Groński Adwokaci i Radcowie Prawni sp. k. jest spółką zależną, która prowadzi sprawy odszkodowawcze pozyskane przez Emitenta, starając się odzyskać należne od zakładów ubezpieczeniowych środki finansowe na drodze postępowania sądowego oraz na etapie przedsądowym.

Od początku prowadzonej działalności Grupa Kapitałowa obsłużyła 6,5 tys. spraw, w tym ponad 1100 procesów sądowych, w ramach których uzyskano ponad 298 mln zł odszkodowań. Najwyższe odszkodowanie jakie Grupa uzyskała dla swojego Klienta to kwota 1,6 mln zł. Grupa wygrała ponad 83% spraw prowadzonych w postępowaniu sądowym