Odszkodowania dla przedsiębiorców

Odszkodowania dla firm

Od 14 lat zajmujemy się pozyskiwaniem odszkodowań. Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach uzyskać zadośćuczynienie i rekompensatę za poniesione krzywdy.

Podczas wypadków jednak bardzo częstą osobą poszkodowaną jest przedstawiciel określonego podmiotu gospodarczego. Wówczas stroną w prowadzonej przez nas sprawie jest firma. Prowadzimy z bardzo dobrym skutkiem sprawy dotyczące odszkodowań dla firm w szerokim zakresie działań. W przypadku zainteresowania naszymi usługami prosimy o kontakt na adres mailowy: info@auxilia.pl.

Chcesz otrzymać odszkodowanie dla firmy? Napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) celem udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie poprzez formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty Auxilia S.A w zgodzie z Polityką Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką Prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail i telefon.