Auxilia Odszkodowania – Oddział Dolnośląski

ODDZIAŁ DOLNOŚLĄSKI

AUXILIA S.A.
ul. Zaolziańska 4
53-334 Wrocław

tel. 801 700 766

e-mail: info@auxilia.pl

Biuro czynne w godzinach 8:00 – 16:00
(od poniedziałku do piątku)

ZASIĘG GEOGRAFICZNY

Oddział Dolnośląski zajmuje obszar województw zachodniopomorskiego, lubuskiego, opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego.

Na tym terenie, do największymi miast, które warto wymienić należą: Opole, Legnica, Wałbrzych, Ostrów Wielkopolski, Krotoszyn, Kluczbork, Jelenia Góra, Leszno, Kłodzko, Wrocław, Zielona Góra, Szczecin, Stargard, Gorzów Wielkopolski, Świnoujście, Kołobrzeg, Koszalin, Szamotuły, Świdwin, Katowice, Częstochowa, Gliwice, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów.

Siedziba Oddziału Dolnośląskiego we Wrocławiu

Potrzebujesz wsparcia? Pomożemy uzyskać odszkodowanie powypadkowe

Nasz zespół

Józef Stawski

Doradca Klienta

j.stawski@auxilia.pl

Nasz zespół

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

Dlaczego warto zawierzyć sprawę o odszkodowanie powypadkowe Doradcom dolnośląskim?

Ze względu na fakt, że centrala AUXILII mieści się właśnie we Wrocławiu, to Doradcy Oddziału Dolnośląskiego mają największe doświadczenie w sprawach o odszkodowania powypadkowe z podległego im terenu. Warto pamiętać, że AUXILIA funkcjonuje na rynku odszkodowawczym już 19 lat i w tym okresie obsłużyliśmy 8180 spraw, pomogliśmy 15 000 Klientów oraz uzyskaliśmy 381 mln złotych odszkodowań!

Zawsze blisko poszkodowanych w wypadkach

Oddział Dolnośląski w sposób naturalny jest jednym z najbardziej doświadczonych oddziałów AUXILII, ponieważ swoją siedzibę ma we Wrocławiu, czyli centrali całej naszej grupy kapitałowej. Nasz oddział obejmuje terytorium województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego.

Niezależnie od miejsca wypadku czy miejsca zamieszkania osób poszkodowanych, Doradcy oddziału bez trudu dojeżdżają do każdego miasta, miasteczka oraz wsi na podległym obszarze. Zawsze jesteśmy blisko poszkodowanych i pomagamy uzyskać odszkodowanie powypadkowe czy zadośćuczynienie adekwatne do poniesionych szkód i doznanych krzywd.

Zapytaj o odszkodowanie powypadkowe. Napisz!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) celem udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie poprzez formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty Auxilia S.A w zgodzie z Polityką Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką Prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail i telefon.