Kontakt dla Klienta Biznesowego

Piotr Szepietowski - Doradca Klienta Biznesowego - Auxilia Odszkodowania Powypadkowe

Piotr Szepietowski

Dyrektor Sprzedaży Pion Biznesowy

p.szepietowski@auxilia.pl

Bartosz Kania Doradca Klienta Biznesowego kancelarii odszkodowawczej Auxila S.A.

Bartosz Kania

Key Account Manager

b.kania@auxilia.pl

Łukasz Nuckowski - Key Account Manager firmy Auxilia

Łukasz Nuckowski

Key Account Manager

l.nuckowski@auxilia.pl

Tomasz Pawluczuk - Key Account Manager Pionu Biznesowego AUXILIA S.A.

Tomasz Pawluczuk

Key Account Manager

t.pawluczuk@auxilia.pl

Piotr Boruta - Odszkodowania dla Firm - Auxilia

Piotr Boruta

Key Account Manager

p.boruta@auxilia.pl

Marcin Moszczyński - Key Account Manager ds. biznesowych

Marcin Moszczyński

Key Account Manager

m.moszczynski@auxilia.pl

Sebastian Jurok - Key Account Manager od odszkodowań dla firm

Sebastian Jurok

Key Account Manager

s.jurok@auxilia.pl

Masz pytanie o odszkodowanie dla firmy? Napisz!

Adres:

AUXILIA S.A.
ul. Zaolziańska 4
53-334 Wrocław

Dane kontaktowe:

tel.: (+48) 71 799 97 60 do 63
fax: (+48) 71 799 97 65
e-mail: info@auxilia.pl
www.auxilia.pl