Znajdź najbliższy oddział AUXILII

Pomorski Mazurski Wschodni Małopolski Śląski Dolnośląski Zachodni Centralny Konin Wrocław Łomża Grudziądz Lublin Zielona Góra Gliwice Mielec

AUXILIA S.A.
ul. Kolska 3a
62-500 Konin

tel. (+48) 601 751 201

e-mail: a.janikowska@auxilia.pl

woj. wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie i kujawskie

Biuro czynne w godzinach 14:00 – 18:00
(wtorek, środa, czwartek)

Auxilia Konin - Alicja Janikowska - Odszkodowania za Wypadki Drogowe

Alicja Janikowska

Dyrektor Oddziału

a.janikowska@auxilia.pl

Grażyna Budna

Doradca Klienta

g.budna@auxilia.pl

Marek Strzelczyński

Doradca Klienta

m.strzelczynski@auxilia.pl

Robert Skibiński

Doradca Klienta

r.skibinski@auxilia.pl

Doradca Auxilia Odszkodowania Komunikacyjne - Bartlomiej Mordalski

Bartłomiej Mordalski

Doradca Klienta

b.mordalski@auxilia.pl

Pracownik firmy Auxilia Odszkodowania Komunikacyjne

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Zaolziańska 4
53-334 Wrocław

tel. (+48) 609 060 779

e-mail: p.obrzud@auxilia.pl

woj. dolnośląskie

Biuro czynne w godzinach 8:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

Wrocław - Piotr Obrzud - Dyrektor Sprzedaży w Odziale Dolnośląskim Auxilia

Piotr Obrzud

Dyrektor Oddziału

p.obrzud@auxilia.pl

Lucyna Klimkiewicz - Doradca Klienta z Oddziału Dolnoślaskiego firmy AUXILIA

Lucyna Klimkiewicz

Doradca Klienta

l.klimkiewicz@auxilia.pl

Julia Krasnopolska - Doradca Klienta w kancelarii odszkodowawczej Auxilia

Julia Krasnopolska

Doradca Klienta

j.krasnopolska@auxilia.pl

Pracownik firmy Auxilia Odszkodowania Komunikacyjne

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Żeromskiego 19/404
39-300 Mielec

tel. (+48) 609 060 779

e-mail: info@auxilia.pl

woj. podkarpackie, małopolskie i świętokrzyskie

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

Ewa Anusz

Doradca Klienta

e.anusz@auxilia.pl

Marta Serafin

Doradca Klienta

m.serafin@auxilia.pl

Edyta Barszcz

Doradca Klienta

e.barszcz@auxilia.pl

Pracownik firmy Auxilia Odszkodowania Komunikacyjne

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Sikorskiego 166
18-400 Łomża

tel. (+48) 601 151 666

e-mail: a.choinska@auxilia.pl

woj. warmińsko-mazurskie

Biuro czynne w godzinach 8:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

Auxilia Łomża - Odszkodowania Powypadkowe - Alicja Choińska

Alicja Choińska

Dyrektor Oddziału

a.choinska@auxilia.pl

Olga Robak Doradca Klienta w firmie zajmującej się uzyskiwanie odszkodowań powypadkowych

Olga Robak

Doradca Klienta

o.robak@auxilia.pl

Damian Kulikowski - Doradca Klienta Kancelarii Odszkodowawczej AUXILIA

Damian Kulikowski

Doradca Klienta

d.kulikowski@auxilia.pl

Doradca Auxilii Odszkodowania Po Wypaku - Kamila Sokołowska-Ziemak

Kamila Sokołowska-Ziemak

Doradca Klienta

k.sokolowska-ziemak@auxilia.pl

Piotr Cudnik - Odszkodowania Łomża - Auxilia

Piotr Cudnik

Doradca Klienta

p.cudnik@auxilia.pl

Pracownik firmy Auxilia Odszkodowania Komunikacyjne

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
al. 23 Stycznia 26
86-300 Grudziądz

tel. (+48) 668 201 647

e-mail: k.serafin@auxilia.pl

woj. pomorskie

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 17:00
(od poniedziałku do piątku)

AUXILIA Grudziądz - Krystian Serafin - Odszkodowania Komunikacyjne

Krystian Serafin

Dyrektor Oddziału

k.serafin@auxilia.pl

Honorata Kaliszewska - Odszkodwania Po Wypadkach Drogowych - AUXILIA

Honorata Kaliszewska

Doradca Klienta

h.kaliszewska@auxilia.pl

Pracownik firmy Auxilia Odszkodowania Komunikacyjne

Krzysztof Budzanowski

Doradca Klienta

k.budzanowski@auxilia.pl

Pracownik firmy Auxilia Odszkodowania Komunikacyjne

Rafał Żak

Doradca Klienta

r.zak@auxilia.pl

Pracownik firmy Auxilia Odszkodowania Komunikacyjne

Zostań Naszym Doradcą!

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Jagiellońska 4
44-100 Gliwice

tel. (+48) 609 037 350

e-mail: s.wisniowski@auxilia.pl

woj. opolskie i śląskie

tel. (+48) 601 595 855

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 16:00
(poniedziałek, wtorek, środa)

Gliwice Auxilia - Stefan Wisniowski

Stefan Wisniowski

Dyrektor Oddziału

s.wisniowski@auxilia.pl

Odszkodowania Powypadkowe Gliwice - Wojciech Serafin

Wojciech Serafin

Doradca Klienta

w.serafin@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Józefa Franczaka 43
20-319 Lublin

tel. (+48) 661 066 023

e-mail: m.pazdzior@auxilia.pl

woj. lubelskie i płd. część woj. mazowieckiego

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 17:00
(poniedziałek, środa i piątek)

Auxilia Lublin - Odszkodowania Powypadkowe - Mateusz Paździor

Mateusz Paździor

Dyrektor Oddziału

m.pazdzior@auxilia.pl

Paweł Stępień - Doradca Klienta firmy od odszkodowań powypadkowych - AUXILIA

Paweł Stępień

Doradca Klienta

p.stepien@auxilia.pl

Marta Słabek - Doradca firmy odszkodowawczej w Oddziale Wschodnim

Marta Słabek

Doradca Klienta

m.slabek@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Jedności 33/1
65-001 Zielona Góra

tel. (+48) 601 525 799

e-mail: t.mackowiak@auxilia.pl

woj. lubuskie i zachodniopomorskie

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

Zielona Góra Auxilia - Tomasz Maćkowiak Dyrektor

Tomasz Maćkowiak

Dyrektor Oddziału

t.mackowiak@auxilia.pl

Józef Stawski

Doradca Klienta

j.stawski@auxilia.pl

Sabina Kolasińska

Doradca Klienta

s.kolasinska@auxilia.pl

Agnieszka Sosinska - Doradca Klienta Auxilia S.A. z Odziału Zachodnego7

Agnieszka Sosińska

Doradca Klienta

a.sosinska@auxilia.pl

Urszula Kaczmarek - AUXILIA Oddział Zachodni - Doradca Klienta

Urszula Kaczmarek

Doradca Klienta

u.kaczmarek@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

Masz pytanie? Napisz!