Uzyskujemy odszkodowania w całej Polsce

Jako jedna z nielicznych firm w branży odszkodowawczej posiadamy oddziały w całej Polsce. Zasięgiem swojego działania obejmujemy obszar całego kraju. Jesteśmy zawsze blisko osób poszkodowanych w wypadkach. Niezależnie od miejsca, w którym mieszkasz, nasz Doradca dojedzie do miasta, miasteczka czy wsi, w której żyjesz, żeby się z Tobą spotkać i pomóc uzyskać odszkodowanie za wypadek. Chętnie też gościmy Klientów w naszych biurach regionalnych. Pamiętaj, że zawsze jesteśmy blisko Ciebie, wystarczy zadzwonić lub wysłać do nas wiadomość.

Chcesz uzyskać odszkodowanie? Napisz!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) celem udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie poprzez formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty Auxilia S.A w zgodzie z Polityką Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką Prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail i telefon.