Znajdź najbliższy oddział AUXILII

Pomorski Mazurski Wschodni Małopolski Śląski Dolnośląski Zachodni Centralny Konin Wrocław Łomża Grudziądz Lublin Zielona Góra Gliwice Mielec

AUXILIA S.A.
ul. Kolska 3a
62-500 Konin

tel. (+48) 601 751 201

e-mail: a.janikowska@auxilia.pl

woj. wielkopolskie i łódzkie

Biuro czynne w godzinach 14:00 – 18:00
(wtorek, środa, czwartek)

Alicja Janikowska

Dyrektor Oddziału

a.janikowska@auxilia.pl

Grażyna Budna

Doradca Klienta

g.budna@auxilia.pl

Marek Strzelczyński

Doradca Klienta

m.strzelczynski@auxilia.pl

Robert Skibiński

Doradca Klienta

r.skibinski@auxilia.pl

Łukasz Bodzianowski

Doradca Klienta

l.bodzianowski@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Zaolziańska 4
53-334 Wrocław

tel. (+48) 601 415 812

e-mail: w.kotala@auxilia.pl

woj. dolnośląskie

Biuro czynne w godzinach 8:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

Piotr Obrzud - Dyrektor Sprzedaży w Odziale Dolnośląskim Auxilia

Piotr Obrzud

Dyrektor Oddziału

p.obrzud@auxilia.pl

Lucyna Klimkiewicz

Doradca Klienta

l.klimkiewicz@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Żeromskiego 19/404
39-300 Mielec

tel. (+48) 609 060 779

e-mail: w.marek@auxilia.pl

woj. podkarpackie, małopolskie i świętokrzyskie

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

Ewa Anusz

Doradca Klienta

e.anusz@auxilia.pl

Marta Serafin

Doradca Klienta

m.serafin@auxilia.pl

Edyta Barszcz

Doradca Klienta

e.barszcz@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Sikorskiego 166
18-400 Łomża

tel. (+48) 601 151 666

e-mail: a.choinska@auxilia.pl

woj. warmińsko-mazurskie

Biuro czynne w godzinach 8:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

Alicja Choińska

Dyrektor Oddziału

a.choinska@auxilia.pl

Anna Piotrowska

Doradca Klienta

a.piotrowska@auxilia.pl

Paweł Nowakowski - Doradca Klienta - Odszkodowania - Oddział Mazurski

Paweł Nowakowski

Doradca Klienta

p.nowakowski@auxilia.pl

Olga Robak

Doradca Klienta

o.robak@auxilia.pl

Bartosz Minkiewicz

Doradca Klienta

b.minkiewicz@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
al. 23 Stycznia 26
86-300 Grudziądz

tel. (+48) 668 201 647

e-mail: k.serafin@auxilia.pl

woj. pomorskie

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 17:00
(od poniedziałku do piątku)

Krystian Serafin

Dyrektor Oddziału

k.serafin@auxilia.pl

Paweł Gąska - Doradca Kancelarii Odszkodowawczej AUXILIA

Paweł Gąska

Doradca Klienta

p.gaska@auxilia.pl

Krzysztof Budzanowski

Doradca Klienta

k.budzanowski@auxilia.pl

Rafał Żak

Doradca Klienta

r.zak@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą!

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Jagiellońska 4
44-100 Gliwice

tel. (+48) 601 240 016

e-mail: b.sienkiewicz@auxilia.pl

woj. opolskie i śląskie

tel. (+48) 601 595 855

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 16:00
(poniedziałek, wtorek, środa)

Bartosz Sienkiewicz

Dyrektor Oddziału

b.sienkiewicz@auxilia.pl

Mirosława Pluta

Doradca Klienta

m.pluta@auxilia.pl

Piotr Marcol

Doradca Klienta

p.marcol@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Józefa Franczaka 43
20-319 Lublin

tel. (+48) 605 364 540

e-mail: j.jakubiec@auxilia.pl

woj. lubelskie i płd. część woj. mazowieckiego

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 17:00
(poniedziałek, środa i piątek)

Mateusz Paździor

Dyrektor Oddziału

m.pazdzior@auxilia.pl

Paweł Stępień - Doradca Klienta firmy od odszkodowań powypadkowych - AUXILIA

Paweł Stępień

Doradca Klienta

p.stepien@auxilia.pl

Michał Przytuła

Doradca Klienta

m.przytula@auxilia.pl

AUXILIA S.A.
ul. Jedności 33/1
65-001 Zielona Góra

tel. (+48) 601 525 799

e-mail: t.mackowiak@auxilia.pl

woj. lubuskie i zachodniopomorskie

Biuro czynne w godzinach 9:00 - 16:00
(od poniedziałku do piątku)

Tomasz Maćkowiak

Dyrektor Oddziału

t.mackowiak@auxilia.pl

Józef Stawski

Doradca Klienta

j.stawski@auxilia.pl

Sabina Kolasińska

Doradca Klienta

s.kolasinska@auxilia.pl

Beata Konieczna

Doradca Klienta

b.konieczna@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

Masz pytanie? Napisz!