Auxilia Odszkodowania – Oddział Centralny

Piła Chodzież Wągrowiec Oborniki Gniezno Września Środa Wielkopolska Śrem Jarocin Pleszew Kalisz Słupca Konin Turek Sieradz Zduńska Wola Łask Bełchatów PiotrkówTrybunalski Opoczno TomaszówMazowiecki RawaMazowiecka Skierniewice Łódź Łowicz Sochaczew Płońsk Płock Gostynin Kutno Zgierz Poddębice Łęczyca Radziejów Pabianice Koło Włocławek Mogilno Poznań
.

ODDZIAŁ CENTRALNY

AUXILIA S.A.
ul. Kolska 3a
62-500 Konin

tel. 801 700 766

e-mail: info@auxilia.pl

Biuro czynne w godzinach
od 14:00 do 18:00
(wtorek, środa, czwartek)

TEREN DZIAŁANIA

Oddział Centralny znajduje się na styku 4 województw: wielkopolskiego i łódzkiego, a w mniejszym zakresie kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego.

Wśród największych miast, w których pomagamy poszkodowanym uzyskać odszkodowania powypadkowe wyróżniamy: Poznań, Łódź, Konin, Gniezno, Piła, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Płock oraz Kalisz.

Siedziba Oddziału Centralnego w Koninie

Wyśrodkuj mapę
Ruch
Jazda rowerem
Tranzyt

Uzyskujemy wysokie odszkodowania powypadkowe

Auxilia Konin - Alicja Janikowska - Odszkodowania za Wypadki Drogowe

Alicja Janikowska

Dyrektor Oddziału

a.janikowska@auxilia.pl

Grażyna Budna

Doradca Klienta

g.budna@auxilia.pl

Marek Strzelczyński

Doradca Klienta

m.strzelczynski@auxilia.pl

Robert Skibiński

Doradca Klienta

r.skibinski@auxilia.pl

Pracownik firmy Auxilia Odszkodowania Komunikacyjne

Tomasz Stawicki

Doradca Klienta

t.stawicki@auxilia.pl

Karolina Klimasek

Doradca Klienta

k.klimasek@auxilia.pl

Pracownik firmy Auxilia Odszkodowania Komunikacyjne

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

O Oddziale Centralnym

Oddział Centralny AUXILIA S.A. od wielu lat wspiera osoby poszkodowane w różnego rodzaju wypadkach, pomagając uzyskać wysokie odszkodowania. Pomagamy poszkodowanym w centralnej Polsce na obszarze obejmującym cztery województwa. Nasi Doradcy są blisko Ciebie i mogą spotkać się z Tobą w każdej miejscowości powiatowej oraz pobliskich miasteczkach i wsiach, które znajdują się na obszarze należącym do oddziału.

Zawsze blisko osób poszkodowanych

Oddział Centralny istnieje po to, żeby być blisko osób poszkodowanych. Możemy bardzo szybko dojechać do miejscowości lub wsi znajdującej się na terenie naszego działania. Jeśli znalazłeś się w sytuacji, w której starasz się o odszkodowanie powypadkowe lub zadośćuczynienie, to zdaj się na naszych Doradców, którzy pomogą zrozumieć nową sytuację i wesprą w formalnościach niezbędnych do walki o odszkodowanie.

Miasta powiatowe na obszarze działania oddziału

Teren działania naszego oddziału obejmuje takie miasta powiatowe, jak: Bełchatów, Brzeziny, Chodzież, Gniezno, Gostynin, Jarocin, Kalisz, Koło, Konin, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Mogilno, Oborniki, Opoczno, Pabianice, Piła, Piotrków Trybunalski, Pleszew, Płock, Płońsk, Poddębice, Poznań, Radziejów, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Słupca, Sochaczew, Śrem, Środa Wielkopolska, Tomaszów Mazowiecki, Turek, Wągrowiec, Włocławek, Września, Zduńska Wola, Zgierz.

Wygrane sprawy o odszkodowanie powypadkowe na obszarze Oddziału Centralnego

Poniżej podajemy przykładowe sprawy o odszkodowanie powypadkowe, które wygrała dla naszych Klientów AUXILIA, a które miały miejsce na terenie naszego oddziału. Przeczytaj i przekonaj się, że warto korzystać z usług profesjonalistów, żeby uzyskać znacznie większe odszkodowanie, niż chcą przyznać firmy ubezpieczeniowe.

Odszkodowanie za wypadek na parkingu sklepowym w miejscowości Konin

Odszkodowanie Powypadkowe - Konin parking sklepowy

W 2014 roku w miejscowości Konin doszło do bardzo nietypowego wypadku. Na parking sklepu spożywczego podczas cofania samochodu osobowego audi została potrącona piesza klientka sklepu. Mimo że prędkość pojazdu była stosunkowo niewielka (przecież to parking konińskiego sklepu!?), to w wyniku obrażeń głowy, potrącona kobieta zmarła w szpitalu.

Do rodziny zmarłej ofiary wypadku dotarł Doradca Oddziału Centralnego AUXILII z biura regionalnego w Koninie. Po zebraniu informacji i rozeznaniu sytuacji podjęliśmy decyzję o udzieleniu pomocy bliskim zmarłej kobiety. Rozpoczął się bój o odszkodowanie powypadkowe i zadośćuczynienie za doznaną przez rodzinę krzywdę.

Warto dodać, że pierwotne kwoty odszkodowań przyznane przez zakład ubezpieczeń wyniosły - po uwzględnieniu przyczynienia potrąconej ofiary w wysokości 50% - dla obu synów w sumie niecałe 34 tys. zł. Na zadośćuczynienie mogli liczyć tylko synowie, podczas gdy wnuk w ogóle nie był brany pod uwagę.

Naszym zdaniem otrzymane odszkodowanie było znacznie zaniżone w stosunku do doznanej przez wnuka i synów straty. Dlatego została podjęta decyzja o wszczęciu postępowania w sądzie i w 2016 roku został skierowany pozew do Sądu Rejonowego w Koninie. Dzięki doświadczeniu i skuteczności prowadzącego sprawę radcy prawnego, ostatecznie udało się zbić przyczynienie do 30%. Poza przyznaniem znacznie większych kwot odszkodowania i zadośćuczynienia dla synów, Sąd Rejonowy w Koninie uznał także roszczenia wnuka. W związku z powyższym ostateczna kwota dla bliskich zmarłej kobiety wyniosła dodatkowo 67 tys. zł, co oznacza, że obaj synowie oraz wnuk otrzymali 3 więcej, niż chciał pierwotnie przekazać poszkodowanym zakład ubezpieczeń!

Chcesz uzyskać odszkodowanie powypadkowe? Napisz!