Wypadki śmiertelne

Odszkodowania i zadośćuczynienie dla bliskich za wypadki śmiertelne

Strata bliskiej osoby w wyniku wypadku jest niewyobrażalną tragedią. AUXILIA dokłada wszelkich starań, aby uzyskać dla rodziny i najbliższych należne zadośćuczynienie, a także rentę, jeśli zmarły był żywicielem rodziny. Wypadek śmiertelny może zdarzyć się zarówno w wyniku wypadku samochodowego, jak i wypadku w rolnictwie, w pracy czy w efekcie błędu medycznego. Jednak ze względu na częstotliwość występowania, najczęściej wypadki śmiertelne wiążą się ze zdarzeniami komunikacyjnymi.

Wypadki śmiertelne – kto i o co może się ubiegać?

  • Odszkodowanie bądź zadośćuczynienie za wypadki śmiertelne przyznawane jest dla osób, które w wyniku zdarzenia straciły członka rodziny lub osobę im najbliższą.
  • Zadośćuczynienie za cierpienie
  • Odszkodowanie za pogorszenie sytuacji życiowej
  • Zwrot poniesionych kosztów pochówku
  • Renta
  • W ciągu 3 lat od wypadku, jeśli sprawa nie zakończyła się wyrokiem skazującym sprawcę lub w ciągu 20 lat, gdy wypadek śmiertelny został zakwalifikowany jako przestępstwo.
  • Z polisy OC sprawcy wypadku lub od Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (jeśli sprawca wypadku nie miał polisy OC albo sprawca zbiegł z miejsca wypadku i nie ustalono kto nim jest).

Dodatkowe korzyści

Płatność za efekt – wynagrodzenie pobierane jest wyłącznie z uzyskanych od zakładów ubezpieczeń roszczeń.

Możliwość przekazania natychmiastowego wsparcia finansowego w wysokości do 15 000 zł.

Pokrycie kosztów związanych z uzyskaniem materiałów dowodowych.

Uzyskanie zwolnienia z kosztów sądowych.

Przeprowadzenie sprawy na etapie przedsądowym i sądowym przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną.

Kompleksowa obsługa prawa – prowadzenie postępowań pobocznych (np. sprawy karne, spadkowe, o ubezwłasnowolnienie).

Chcesz otrzymać odszkodowanie za wypadek śmiertelny? Napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) celem udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie poprzez formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty Auxilia S.A w zgodzie z Polityką Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką Prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail i telefon.