Nasz zespół

AUXILIA to ludzie. To oni stanowią fundament naszej firmy odszkodowawczej i sukcesów, które odnosimy wspólnie z Klientami uzyskując dla nich wysokie kwoty odszkodowań i zadośćuczynienia. Nasza współpraca opiera się na prawdziwych relacjach, takich jak wsparcie, szacunek i uczciwość. Dzięki temu tworzymy zespół, który każdą sprawę traktuje indywidualnie. Poznaj pracowników AUXILII.

Zarząd

Krzysztof Górka Wiceprezes Zarządu AUXILIA S.A. - firmy pozyskującej odszkodowania powypadkowe

Krzysztof Górka

Wiceprezes Zarządu

k.gorka@auxilia.pl

Kamila Barszczewska Członek Zarządu AUXILIA S.A. - spółki odszkodowawczej

Kamila Barszczewska

Członek Zarządu

k.barszczewska@lexbridge.pl

Dział Sprzedaży

Jacek Birlet Dyrektor Zarządzający Sprzedażą marki AUXILIA zajmującej uzyskiwaniem odszkodowań

Jacek Birlet

Dyrektor Zarządzający Sprzedażą

j.birlet@auxilia.pl

Marcin Przybysz Trener Sprzedaży spółki akcyjnej AUXILIA

Marcin Przybysz

Trener Sprzedaży

m.przybysz@auxilia.pl

Adrianna Lichocka - Analityk Biznesowy spółki uzuskującej zadośćuczynienie i odszkodowania

Adrianna Lis

Analityk Biznesowy

a.lis@auxilia.pl

Dział Wsparcia Sprzedaży i Administracji

Katarzyna Wróbel

Referent ds. Administracyjnych

k.wrobel@auxilia.pl

Patrycja Gorąca

Młodszy Referent ds. Administracyjnych

p.goraca@auxilia.pl

Dział Biura Obsługi Klienta

Justyna Juzwenko

Kierownik Biura Obsługi Klienta

j.juzwenko@auxilia.pl

Małgorzata Kubicka

Starszy Referent Biura Obsługi Klienta

m.kubicka@auxilia.pl

Monika Szmigiel

Młodszy Referent Biura Obsługi Klienta

m.szmigiel@auxilia.pl

Marta Hodana

Młodszy Referent Biura Obsługi Klienta

m.hodana@auxilia.pl

Dział Marketingu

Tomasz Zawidzki

Menadżer Marketingu

marketing@auxilia.pl

Dział Finansów i Controllingu

Bożena Hager

Główna Księgowa

b.hager@auxilia.pl

Jolanta Sisler

Księgowa

j.sisler@auxilia.pl

Kinga Belka

Młodsza Księgowa

k.belka@auxilia.pl

Magdalena Kaczorek

Referent ds. Księgowości

m.kaczorek@auxilia.pl

Oddział Centralny

Siedziba Oddziału: Konin, ul. Żwirki i Wigury 1

Alicja Janikowska

Dyrektor Oddziału

a.janikowska@auxilia.pl

Grażyna Budna

Doradca Klienta

g.budna@auxilia.pl

Marek Strzelczyński

Doradca Klienta

m.strzelczynski@auxilia.pl

Robert Skibiński

Doradca Klienta

r.skibinski@auxilia.pl

Łukasz Bodzianowski

Doradca Klienta

l.bodzianowski@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

Oddział Dolnośląski

Siedziba Oddziału: Wrocław ul. Zaolziańska 4

Piotr Obrzud - Dyrektor Sprzedaży w Odziale Dolnośląskim Auxilia

Piotr Obrzud

Dyrektor Oddziału

p.obrzud@auxilia.pl

Lucyna Klimkiewicz

Doradca Klienta

l.klimkiewicz@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

Oddział Małopolski

Siedziba Oddziału: Mielec, ul. Żeromskiego 19/404

Ewa Anusz

Doradca Klienta

e.anusz@auxilia.pl

Marta Serafin

Doradca Klienta

m.serafin@auxilia.pl

Edyta Barszcz

Doradca Klienta

e.barszcz@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

Oddział Mazurski

Siedziba Oddziału: Łomża, ul. Sikorskiego 166

Alicja Choińska

Dyrektor Oddziału

a.choinska@auxilia.pl

Anna Piotrowska

Doradca Klienta

a.piotrowska@auxilia.pl

Paweł Nowakowski - Doradca Klienta - Odszkodowania - Oddział Mazurski

Paweł Nowakowski

Doradca Klienta

p.nowakowski@auxilia.pl

Olga Robak

Doradca Klienta

o.robak@auxilia.pl

Bartosz Minkiewicz

Doradca Klienta

b.minkiewicz@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

Oddział Pomorski

Siedziba Oddziału: Grudziądz, al. 23 Stycznia 26

Krystian Serafin

Dyrektor Oddziału

k.serafin@auxilia.pl

Paweł Gąska - Doradca Kancelarii Odszkodowawczej AUXILIA

Paweł Gąska

Doradca Klienta

p.gaska@auxilia.pl

Krzysztof Budzanowski

Doradca Klienta

k.budzanowski@auxilia.pl

Rafał Żak

Doradca Klienta

r.zak@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą!

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

Oddział Śląski

Siedziba Oddziału: Gliwice, ul. Jagiellońska 4

Bartosz Sienkiewicz

Dyrektor Oddziału

b.sienkiewicz@auxilia.pl

Mirosława Pluta

Doradca Klienta

m.pluta@auxilia.pl

Piotr Marcol

Doradca Klienta

p.marcol@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

Oddział Wschodni

Siedziba Oddziału: Lublin, ul. Józefa Franczaka 43

Mateusz Paździor

Dyrektor Oddziału

m.pazdzior@auxilia.pl

Paweł Stępień - Doradca Klienta firmy od odszkodowań powypadkowych - AUXILIA

Paweł Stępień

Doradca Klienta

p.stepien@auxilia.pl

Michał Przytuła

Doradca Klienta

m.przytula@auxilia.pl

Oddział Zachodni

Siedziba Oddziału: Zielona Góra, ul. Jedności 33/1

Tomasz Maćkowiak

Dyrektor Oddziału

t.mackowiak@auxilia.pl

Józef Stawski

Doradca Klienta

j.stawski@auxilia.pl

Sabina Kolasińska

Doradca Klienta

s.kolasinska@auxilia.pl

Beata Konieczna

Doradca Klienta

b.konieczna@auxilia.pl

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt:

rekrutacja@auxilia.pl

Doradcy Klienta Biznesowego

Piotr Szepietowski - Doradca Klienta Biznesowego - Auxilia Odszkodowania Powypadkowe

Piotr Szepietowski

Dyrektor Sprzedaży Pion Biznesowy

p.szepietowski@auxilia.pl

Bartosz Kania Doradca Klienta Biznesowego kancelarii odszkodowawczej Auxila S.A.

Bartosz Kania

Key Account Manager

b.kania@auxilia.pl

Łukasz Nuckowski - Key Account Manager firmy Auxilia

Łukasz Nuckowski

Key Account Manager

l.nuckowski@auxilia.pl

Tomasz Pawluczuk - Key Account Manager Pionu Biznesowego AUXILIA S.A.

Tomasz Pawluczuk

Key Account Manager

t.pawluczuk@auxilia.pl

Spółka Franczyzowa

Auxilia MKS Sp. z o.o. Sp.K

Mariusz Kuś

Dyrektor Zarządzający

m.kus@auxilia.pl

Cezary Zieliński

Doradca Klienta

c.zielinski@auxilia.pl

Robert Szkopiński

Doradca Klienta

r.szkopinski@auxilia.pl

Artur Kulig

Doradca Klienta

a.kulig@auxilia.pl

Sylwia Banasik

Doradca Klienta

s.banasik@auxilia.pl