Kompleksowa opieka

Uzyskiwanie odszkodowań po wypadkach - kompleksowa opieka

Stała opieka

Na każdym etapie prowadzenia sprawy otrzymujesz opiekę prawną mecenasa. Poza tym wyspecjalizowane Biuro Obsługi Klienta udziela wszelkich informacji o stanie Twojej sprawy. Tak szerokie wsparcie pozwala Klientom w poczuciu stabilności, spokoju i bezpieczeństwa przejść przez proces odzyskiwania należnej rekompensaty od towarzystw ubezpieczeniowych.

Bezpośredni kontakt

Posiadamy oddziały na terenie całej Polski. Niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania, zawsze możesz liczyć na bezpośrednie spotkanie z naszym Doradcą. Oprócz tego zawsze chętnie gościmy Klientów w naszych biurach.

Indywidualne traktowanie

Każda sprawa jest inna i wymaga odrębnego postępowania. Dlatego zawsze dokładnie analizujemy dany przypadek i dobieramy sposoby postępowania dostosowane indywidualnie do konkretnego Klienta. Zajmujemy się wyłącznie sprawami poważnymi, co gwarantuje, że nasi Klienci znajdują się w dobrych rękach, a ich interesy są zabezpieczone zgodnie z najwyższymi standardami i w najlepszy możliwy sposób.

Zabezpieczenie przyszłości

W przypadku poważnych obrażeń ciała ustalamy odpowiedzialność towarzystwa ubezpieczeniowego, która może nastąpić w przyszłości. Walczymy także o renty. Tym samym zapewniamy osobom pokrzywdzonym i ich krewnym ochronę finansową oraz zabezpieczamy ich bezpieczeństwo i potrzeby także w perspektywie wielu lat naprzód.

Wysokie kwoty odszkodowań

AUXILIA jest firmą wyspecjalizowaną w pozyskiwaniu odszkodowań i zadośćuczynienia dla osób poszkodowanych w wypadkach. Zajmujemy się tym od 2003 r. i jesteśmy w tej branży jednym z liderów. Nasze doświadczenie gwarantuje wysoką jakość obsługi i pozwala uzyskiwać najwyższe możliwe kwoty roszczeń. Najwyższe uzyskane przez AUXILIĘ odszkodowanie wyniosło 1,6 mln zł.