Auxilia Odszkodowania – Oddział Mazurski

ODDZIAŁ MAZURSKI

AUXILIA S.A.

tel. 801 700 766

e-mail: info@auxilia.pl

ZASIĘG ODDZIAŁU

Obszar Oddziału Mazurskiego obejmuje województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie oraz północną część woj. mazowieckiego (razem z Warszawą).

Największe miasta znajdujące się terenie oddziału, do których docierają nasi Doradcy: Warszawa, Siedlce, Płock, Łomża, Olsztyn, Białystok, Suwałki, Ostrołęka, Ciechanów, Ełk, Elbląg.

Zapytaj nas o odszkodowanie powypadkowe

Nasz zespół

Zostań Naszym Doradcą

Kontakt

rekrutacja@auxilia.pl

O Oddziale Mazurskim

AUXILIA S.A. od lat zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań powypadkowych dla osób poszkodowanych w wypadkach. Oddział Mazurski naszej firmy powstał wiele lat temu po to, żeby nasi Doradcy mogli być jak najbliżej osób pokrzywdzonych w wyniku nieszczęśliwych zdarzeń na podległym terenie. W drodze po najwyższe możliwe do osiągnięcia odszkodowania powypadkowe wspieramy mieszkańców małych miasteczek, wsi, jak i największych miast z naszego obszaru działania.

Jesteśmy blisko osób potrzebujących wsparcia w uzyskaniu odszkodowania

Oddział Mazurski obejmuje swoim zasięgiem północno-wschodnią Polskę właśnie w tym celu, żeby zawsze być blisko poszkodowanych w efekcie różnego typu wypadków na tym obszarze. Jesteśmy gotowi przyjechać do każdej małej i dużej miejscowości na podległym nam terenie. Wspieramy osoby bezpośrednio pokrzywdzone w wyniku wypadku bądź najbliższą rodzinę poszkodowanych i pomagamy uzyskać adekwatne do poniesionych krzywd zadośćuczynienie czy odszkodowanie powypadkowe.

Zapytaj nas, jak uzyskać wysokie odszkodowanie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) celem udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie poprzez formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty Auxilia S.A w zgodzie z Polityką Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Auxilia S.A (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką Prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail i telefon.