Certyfikaty zaufania i wiarygodności

Rzetelna Firma

Certyfikaty zaufania i wiarygodności

Certyfikat Rzetelności wystawiany przez Rzetelną Firmę potwierdzający rzetelność i terminowość AUXILIA S.A. Certyfikat jest na bieżąco aktualizowany. Kliknij w baner po lewej strony. Otrzymasz do wglądu Certyfikat Rzetelności wystawiony w czasie rzeczywistym – z bieżącą datą i godziną.


Firma Wiarygodna Finansowo

Firma Wiarygodna Finansowo

AUXILIA S.A. bierze udział w programie Firma Wiarygodna Finansowo. Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. potwierdza wiarygodność firmy poprzez przyznanie Certyfikatu Wiarygodności Premium. Kliknij na logo po lewej stronie i sprawdź Certyfikat Wiarygodności przyznany naszej firmie.


Laur Wiarygodności

Laur Wiarygodności przyznany AUXILIA S.A. - kolejna pozytywna opinia i ocena naszej marki

Laur Wiarygodności zostaje przyznawany firmom, które przywiązują duże znaczenie do prowadzenia biznesu zgodnie z powszechnie przyjętymi zasadami etyki, dbają o dobre imię firmy i jakość usług, cieszą się pozytywną opinią w środowisku społecznym i biznesowym, a w swojej działalności kierują się zasadami uczciwości i rzetelności. Z przyjemnością informujemy, że AUXILIA S.A. otrzymała certyfikat potwierdzający otrzymanie Lauru Wiarygodności. Po kliknięciu logo po lewej stronie otworzy się przyznany certyfikat wiarygodności.


Laur Zaufania

Laur Zaufania dla Auxilia S.A.

AUXILIA S.A. uczestniczy w ogólnopolskim programie dla firm, spełniając wszystkie wymagane przez program kryteria, w związku z czym jako zaufany partner w biznesie posiada Laur Zaufania. Kliknij w logo po lewej stronie a zobaczysz przyznany naszej marce Certyfikat Zaufania.


Top Firma

Certyfikaty zaufania i wiarygodności

AUXILIA S.A. przeszła pozytywnie proces weryfikacji i otrzymała certyfikat TOP FIRMA dla przedsiębiorstw polecanych przez klientów. Przyznany certyfikat potwierdza nienaganną reputację marki AUXILIA jako firmy wiarygodnej, rzetelnej oraz sumiennej, potwierdzając solidne oraz uczciwe podejście do swoich klientów i kontrahentów. Jeśli klikniesz w logo po lewej stronie, to otworzy się certyfikat przyznany naszej firmie.


Polski Kapitał

Certyfikaty zaufania i wiarygodności

Firma AUXILIA S.A. bierze udział w programie przeznaczonym dla polskich przedsiębiorców pod nazwą “Polski Kapitał”, spełniając wszystkie wymagane regulaminem programu kryteria. Wybierając markę AUXILIA S.A. wspierasz firmę z polskim kapitałem, która świadczy swoje usługi na terenie Polski i wszystkie swoje podatki rozlicza w granicach naszego kraju. Klienci, którzy decydują się skorzystać z usług naszej marki tworzą miejsca pracy w polskim państwie. Kliknij w logo po lewej stronie, a otworzysz przyznany naszej marce Certyfikat.


Badania satysfakcji Klientów AUXILIA S.A.

Oceny i opinie Klientów Auxilia

AUXILIA przeprowadza cyklicznie badania satysfakcji klienta. Niniejszym przedstawiamy najnowsze wyniki takich ankiet przeprowadzonych w I kwartale 2020 roku. Zadane pytania miały na celu zweryfikowanie faktycznej opinii na temat oferowanych przez naszą firmę usług. Klienci ocenili nas bardzo wysoko, bo średnia ocen ze wszystkich zadanych pytań wyniosła 4,9 na 5,0.