Certyfikaty zaufania i wiarygodności

Rzetelna Firma

Certyfikat Rzetelności wystawiany przez Rzetelną Firmę potwierdzający rzetelność i terminowość AUXILIA S.A. Certyfikat jest na bieżąco aktualizowany. Kliknij w baner po lewej strony. Otrzymasz do wglądu Certyfikat Rzetelności wystawiony w czasie rzeczywistym – z bieżącą datą i godziną.


Laur Zaufania

Laur Zaufania dla Auxilia S.A.

AUXILIA S.A. uczestniczy w ogólnopolskim programie dla firm, spełniając wszystkie wymagane przez program kryteria, w związku z czym jako zaufany partner w biznesie posiada Laur Zaufania. Kliknij w logo po lewej stronie a zobaczysz przyznany naszej marce Certyfikat Zaufania.


Polski Kapitał

Firma AUXILIA S.A. bierze udział w programie przeznaczonym dla polskich przedsiębiorców pod nazwą “Polski Kapitał”, spełniając wszystkie wymagane regulaminem programu kryteria. Wybierając markę AUXILIA S.A. wspierasz firmę z polskim kapitałem, która świadczy swoje usługi na terenie Polski i wszystkie swoje podatki rozlicza w granicach naszego kraju. Klienci, którzy decydują się skorzystać z usług naszej marki tworzą miejsca pracy w polskim państwie. Kliknij w logo po lewej stronie, a otworzysz przyznany naszej marce Certyfikat.


Oceny, recenzje i opinie w internecie

Recenzja, oceny, opinie w Google o Auxilia

Ogólnoświatowa wyszukiwarka Google daje możliwość wystawiania opinii i recenzji dla każdej firmy dostępnej w sieci. Marka AUXILIA otrzymuje 4,8 na 5 gwiazdek, co jest bardzo dobrą oceną działań naszej firmy. Jeśli chcesz sprawdzić najbardziej aktualne opinie o AUXILIA, wpisz do Google nazwę naszej firmy. Po prawej stronie zobaczysz bieżące opinie o AUXILIA S.A.