Profesjonalna kancelaria prawna

Kancelaria prawna - odszkodowanie za wypadki i zadośćuczynienie

Wyspecjalizowana kancelaria prawna

Twoją sprawę poprowadzi należąca do naszej grupy kapitałowej kancelaria prawna LEXBRIDGE, która od 2006 r. specjalizuje się w pozyskiwaniu odszkodowań i zadośćuczynienia za krzywdy doznane w efekcie wypadków.

Sprawiedliwość

Walczymy w słusznej sprawie o zadośćuczynienie i kompensatę doznanych przez Ciebie krzywd. Żeby sprawiedliwości stało się zadość, prowadzimy również (najczęściej gratis) sprawy karne określające sprawcę wypadku.

Sztab skutecznych mecenasów

Oddajemy do Twojej dyspozycji zespół kilkunastu mecenasów naszej kancelarii prawnej LEXBRIDGE, którzy od 18 lat specjalizują się w odzyskiwaniu odszkodowań i zadośćuczynienia od towarzystw ubezpieczeniowych. Mecenasi LEXBRIDGE wywalczyli już 427 mln zł dla naszych Klientów. Daje to gwarancję najwyższego poziomu obsługi.

Bezpieczeństwo

W razie takiej potrzeby możesz liczyć od nas na gwarancję obronną. Nie zawieramy ugód bez wiedzy i uprzedniej akceptacji Klienta. Ewentualne ryzyko przegrania sprawy bierzemy na siebie. W związku z tym nasi Klienci nie mogą stracić, a tylko i wyłącznie zyskać. Daje to osobom, dla których prowadzimy sprawy pełne bezpieczeństwo finansowe, poczucie pewności i zapewnia komfort psychiczny.

Osiągnięcia naszych mecenasów

wartość aktualnie prowadzonych spraw*

uzyskanych odszkodowań*

zakończone sprawy sądowe w okresie ostatnich 10 lat*

* dane aktualne na dzień 31.12.2023r.