Należne odszkodowanie za śmierć brata. Historia Barbary Oczoś

Należne odszkodowanie za śmierć brata. Historia Barbary Oczoś

W niektórych wypadkach to nie obrażenia ciała są największą tragedią. Prawdziwym dramatem są problemy psychiczne po utracie bliskiej osoby. Dziesięć lat temu pani Barbara Oczoś ucierpiała w wypadku, w którym zginął jej brat. Wspólnie z AUXILIĄ rozpoczęła walkę o należne odszkodowanie za wypadek.

Wypadek komunikacyjny – jak do niego doszło?

Pani Barbara Oczoś mieszka pod Rzeszowem i jest specjalistą ds. nieruchomości, a obecnie zajmuje się handlem. W 2004 roku doszło do tragicznego wypadku komunikacyjnego, w którym zginął jej brat. Pani Barbara z kolei uległa poważnym obrażeniom ciała – miała połamane obydwie nogi, a także rękę. Przez cztery miesiące musiała leżeć w szpitalu, a następnie poddała się żmudnej i bolesnej rehabilitacji. Najgorsze nie były jednak obrażenia ciała, ale poważny uszczerbek na kondycji psychicznej…

Ze względu na ciężki stan zdrowia poszkodowana musiała rozpocząć indywidualny tok nauczania. Nauczyciele odwiedzali ją w domu, dzięki czemu nie straciła roku szkolnego – jednak utraty wielu znajomych nie udało się uniknąć. Dla tak młodej osoby był to dodatkowy cios.

Walka o odszkodowanie powypadkowe

W trakcie rehabilitacji, kiedy Pani Barbara walczyła o powrót do pełni sił, w jej domu pojawiła się znajoma mamy. Namówiła poszkodowaną i jej rodzinę do starania się o odszkodowanie za wypadek oraz poleciła firmę AUXILIA. Kiedy po kilku dniach odwiedził ją przedstawiciel, opowiedział wyczerpująco o przewidywanym toku postępowania oraz realnych kwotach możliwych do wywalczenia.

Sprawiedliwy wyrok sądu i wysokie odszkodowanie za wypadek drogowy

Etap polubowny niniejszej sprawy odszkodowawczej nie wystarczył. Żeby Pani Barbara otrzymała należną rekompensatę, konieczne było skierowanie sprawy na drogę sądową. Zakończyła się ona ogromnym sukcesem i wypłatą wysokiego odszkodowania.

Będę bardzo dobrze wspominać firmę AUXILIA. Pracują w niej bardzo mili ludzie – i tu chciałabym wyróżnić panią mecenas, która była niezwykle zaangażowana w moją sprawę, informowała mnie o każdym kroku postępowania. Uważam AUXILIĘ za bardzo solidną firmę i poleciłabym ją każdemu.

Barbara Oczoś

Pełna opinia Pani Barbary Oczoś o marce AUXILIA: AUXILIA opinia

Ocena: 5/5
(głosy: 3)