Odszkodowanie za uraz kręgosłupa. Historia Dariusza Brzęczka

Odszkodowanie za uraz kręgosłupa. Historia Dariusza Brzęczka

Dariusz Brzęczek mieszka wraz z żoną i dziećmi w Tarnowskich Górach. Dzięki temu, że jest na emeryturze, może zajmować się niepełnosprawnym synem. Kilka lat temu to właśnie z nim, a także z żoną, wracał samochodem z rehabilitacji w Warszawie, kiedy doszło do wypadku.

Skutki wypadku komunikacyjnego

Jadący z naprzeciwka kierowca wymusił pierwszeństwo i spowodował zderzenie. Syn nie odniósł obrażeń, ale pan Dariusz i jego żona doznali dość poważnych urazów kręgosłupa szyjnego. Przez kilka dni po wypadku skarżyli się na ból głowy i szyi, ale dopiero wizyta u neurologa potwierdziła, że oboje doznali zwichnięcia kręgosłupa.

Jak na ironię losu, nie tylko ich niepełnosprawne dziecko, ale także oni sami wymagali od tego momentu leczenia i rehabilitacji. Innym dużym utrudnieniem był fakt, że w wyniku wypadku samochód – tak potrzebny w przypadku regularnych wizyt w ośrodku zdrowia – został na tyle zniszczony, że nie można było go używać.

Problemy z ubezpieczycielem i walka o odszkodowanie za wypadek samochodowy

Wierząc w możliwość przynajmniej częściowej poprawy swojej sytuacji, pan Dariusz rozpoczął starania o odszkodowanie powypadkowe. Niestety, zadanie okazało się trudne do wykonania. – Jak to w Polsce bywa, firmy ubezpieczeniowe lubią brać pieniądze, pobierać składki, ale jeśli chodzi o wypłatę odszkodowań dla ludzi poszkodowanych w wypadkach, jest bardzo ciężko – skarży się pan Dariusz. – Sumy, które zaproponowały nam firmy ubezpieczeniowe, były wręcz śmieszne. Po kontakcie telefonicznym z firmą AUXILIA przyjechała do nas pani przedstawiciel, przedstawiła nam dokumenty, przeczytała przy nas, objaśniła, czego będzie dotyczyć usługa. Firma wywalczyła dla nas kilkutysięczne odszkodowanie. Jesteśmy za to wdzięczni. Poleciłbym tę firmę jako wiarygodną.

Dochodzenie odszkodowania z AUXILIĄ

Wtedy rodzina pana Dariusza rozpoczęła poszukiwania profesjonalnej firmy specjalizującej się w odzyskiwaniu odszkodowań. W internecie trafili na trop AUXILII, po czym skontaktowali się z przedstawicielem i umówili na spotkanie. Już po około dwóch miesiącach od rozpoczęcia współpracy z AUXILIĄ udało się wywalczyć satysfakcjonujące odszkodowanie. Co więcej, na specjalną prośbę Klienta, który znalazł się w trudnym położeniu i potrzebował pieniędzy na turnus rehabilitacyjny dla syna, prezes AUXILII zgodził się odstąpić od prowizji za wywalczoną kwotę.

Po kontakcie telefonicznym z firmą AUXILIA przyjechała do nas pani przedstawiciel, przedstawiła
nam dokumenty, przeczytała przy nas, objaśniła, czego będzie dotyczyć usługa. Firma wywalczyła
dla nas kilkutysięczne odszkodowanie. Jesteśmy za to wdzięczni. Poleciłbym tę firmę jako wiarygodną.

Dariusz Brzęczek

Tutaj znajdziesz całą wypowiedź video Pana Dariusza: Dariusz Brzęczek Opinia Video.

Ocena: 4.7/5
(głosy: 3)