Odszkodowanie po latach. Historia Romana Krzysztofika

Odszkodowanie po latach. Historia Romana Krzysztofika

Brawura, nadmierna prędkość, brak kontroli nad pojazdem – to najczęstsze powody wypadków komunikacyjnych. Pan Roman Krzysztofik uczestniczył 17 lat temu w jednym z nich. Życie młodego, 25-letniego wówczas mężczyzny uległo diametralnej zmianie – wylądował on na wózku inwalidzkim. Uzyskane 3 lata po wypadku odszkodowanie było tylko kroplą w morzu potrzeb pana Romana.

Wypadek na zakręcie

Niedzielne popołudnie roku 1997. Kilku znajomych w młodym wieku wybiera się na stację benzynową, żeby zatankować samochód. Kierowca nie zna terenu, na zakręcie traci panowanie nad kierownicą i wypada z łuku drogi, żeby następnie uderzyć w drzewo. Ten dramatyczny scenariusz przydarzył się panu Romanowi Krzysztofikowi, który w wyniku obrażeń stał się osobą niepełnosprawną.

Odszkodowanie po 3 latach

Ubezpieczyciel dopiero po 3 latach wypłacił mu odszkodowanie. Kwota 40 tysięcy zł zdecydowanie nie wystarczała na pokrycie wszystkich kosztów rehabilitacji i codziennego zmagania się z nową, dramatyczną sytuacją. Na jednym z obozów rehabilitacyjnych w Nowej Soli pan Roman opowiedział swoją historię pewnej osobie.

Dobry los sprawił, że jakiś czas później mężczyzna odebrał telefon od konsultantki firmy AUXILIA. Pan Roman nie wierzył, że po 17 latach od wypadku, do którego w pewnym stopniu się przyczynił, uzyskanie jakiegokolwiek dodatkowego odszkodowania jest możliwe. Nie mając nic do stracenia, zaufał on AUXILII.

Czy odszkodowanie po 17 latach jest możliwe?

Opłaciło się – AUXILIA niezwłocznie wkroczyła na drogę sądową i uzyskała odszkodowanie, które pozytywnie zaskoczyło pana Romana. Kwota 145 tysięcy złotych odszkodowania oraz renta w wysokości 1000 złotych to dwukrotnie tyle, ile do tej pory przysługiwało mężczyźnie.

Roman Krzysztofik był pod wrażeniem współpracy z firmą AUXILIA. Pracownicy przez cały czas trwania jego sprawy informowali go o postępach, dzięki czemu był zawsze na bieżąco. Poczynili również wszelkie starania, by mężczyzna dotarł do komisji ubezpieczeniowej w Bydgoszczy.

“Byłem pod dobrą opieką. Polecam firmę AUXILIA. Uważam, że zaufałem uczciwej firmie.”
Roman Krzysztofik

Zapoznaj się z pełną opinią video Pana Romana na temat uzyskanego przez AUXILIĘ odszkodowania: Opinia AUXILIA.

Ocena: 5/5
(głosy: 3)