O AUXILII

AUXILIA to pomoc i wsparcie

AUXILIA jest liderem najwyższych odszkodowań. Wygrywamy ponad 83% spraw sądowych. Jednak to nie liczby są najważniejsze. Naszym priorytetem jest pomoc poszkodowanym w wypadkach.

Zapewniamy naszym Klientom dostęp do specjalistycznych usług prawnych i dokładamy wszelkich starań, żeby dochodzić odszkodowań sprawnie i szybko oraz w najwyższej możliwej wysokości.

Poznaj nas lepiej. Zobacz, jakimi zasadami kierujemy się na co dzień. I sprawdź, jak możemy pomóc w Twojej sprawie.

 

Dekalog AUXILII
Pomoc

Zapewnienie jak najlepszej pomocy poszkodowanym w wypadkach i walczącym o najwyższe odszkodowanie - to nasza misja. Wspieramy, podpowiadamy najlepsze rozwiązania, wspólnie wybieramy najrozsądniejszy wariant oferty i razem przemierzamy drogę po najwyższe odszkodowanie. Wychodzimy też poza sztywne ramy naszych formalnych obowiązków i pomagamy naszym Klientom w wielu sytuacjach.

zwiń
1
Odpowiedzialność

Mamy pełną świadomość, że razem z całym zespołem oraz Klientami odpowiadamy za wspólny cel - pomoc w uzyskaniu najwyższego odszkodowania. Potrafimy przyznać się do błędu i mamy poczucie zobowiązania do jego naprawienia. Bierzemy odpowiedzialność za swoje działania, dzięki czemu nasi Klienci mogą być pewni, że zrobimy wszystko, by zrealizować zamierzone cele.

zwiń
2
Konsekwencja w czynach

Jesteśmy konsekwentni w słowach i czynach. Nie rzucamy słów na wiatr. Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych. Jeśli zagwarantujemy Klientowi kwotę odszkodowania, jaką jesteśmy w stanie dla niego uzyskać (w przypadku oferty Top), wywalczymy ją dla niego - a jeśli nie, wypłacimy tę kwotę z własnej kieszeni.

zwiń
3
Uczciwość

Nasze relacje z Klientami opieramy na trwałych i wartościowych standardach. Transparentna umowa jest fundamentem naszej współpracy. Nasi Klienci nie znajdą w niej żadnych podstępnych zapisów ani niejasności. Wszystko jest przejrzyste, uczciwe i rzetelne.

zwiń
4
Współpraca

Sukces AUXILII nie byłby możliwy, gdyby nie współpraca - zarówno z Klientem, jak i z najlepszymi kancelariami prawnymi. Tworzymy organizację opartą na współdziałaniu i wzajemnym wsparciu.

zwiń
5
Rozwój

Stawiamy na rozwój zawodowy i osobisty. Szanujemy i umiejętnie wykorzystujemy indywidualne preferencje zawodowe naszych pracowników. Stale podnosimy swoje kwalifikacje.

zwiń
6
Skuteczność

Skuteczność nas definiuje. Bez niej pomoc dla poszkodowanych w wypadkach nie byłaby pełna. Staramy się doprowadzać do końca założone projekty, dążymy do wytyczonych celów i jesteśmy z nich rozliczani. Zawsze jesteśmy nakierowani na sukces - bo nasz sukces to sukces naszych Klientów.

zwiń
7
Profesjonalizm

Jesteśmy w stanie zagwarantować poszkodowanym w wypadkach pomoc na najwyższym poziomie dzięki temu, że pracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami. Stanowimy zespół profesjonalistów, wymieniamy się doświadczeniami i nieustannie podnosimy kwalifikacje.

zwiń
8
Etyka

W naszej branży etyka jest równie ważna jak skuteczność. Dążymy do realizacji wyznaczonych celów, ale zawsze przy poszanowaniu dobrych obyczajów i indywidualnej sytuacji każdego spośród naszych Klientów.

zwiń
9
Wsparcie

Skuteczna walka o odszkodowanie to nie wszystko. My nie tylko dążymy do uzyskania najwyższych kwot rekompensat. Wspieramy Klientów na drodze postępowania przedsądowego i sądowego na wszelkie możliwe sposoby, kiedy tylko widzimy, że potrzebują dodatkowej pomocy. Słuchamy ich i reagujemy na ich potrzeby.

zwiń
10

Współpraca z Lexbridge

AUXILIA pomaga poszkodowanym w wypadkach we współpracy z kancelarią prawną LEXBRIDGE Groński Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. k. Już od samego początku prowadzenia sprawy naszych Klientów wspierają wysoko wykwalifikowani radcy prawni i adwokaci z dużym doświadczeniem.
Usługi Lexbridge poleca aż 97% zadowolonych Klientów!

Zobacz więcej na www.lexbridge.pl.

 

Nasza historia:

AUXILIA jako marka na rynku odszkodowawczym powstała w 2003 roku, najpierw w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej, a następnie od 2005 roku jako spółka kapitałowa. 

Od samego początku działalności kładliśmy bardzo mocny nacisk na prowadzenie spraw odszkodowawczych w sposób profesjonalny wspomagany przez kancelarie prawne. Ideą było prowadzenie podmiotu odszkodowawczego, który zapewni klientom maksymalną wysokość odszkodowań przy zachowaniu norm etycznych w zakresie pozyskiwania klientów.

Po powstaniu spółki kapitałowej utrwaliliśmy model prowadzenia spraw odszkodowawczych polegający na zleceniu prowadzenia wszystkich spraw do współpracującej kancelarii prawnej, a także kierowaniu jak największej spraw na drogę postępowania sądowego. Definiując w tamtym okresie naszą strategię odrzuciliśmy model podmiotu masowego (obsługującego wszystkie sprawy odszkodowawcze) i zdecydowaliśmy się na rozwój w ramach segmentu premium, co rozumiemy jako segment rynku związany z najpoważniejszymi deliktami i najwyższymi kwotami odszkodowań. 

W 2010 roku zrezygnowaliśmy także z modelu sprzedaży poprzez MLM budując klasyczną strukturę sprzedażową. 
Aktualnie posiadamy 4 biura regionalne, we Wrocławiu, Zielonej Górze, Koninie i Opolu oraz dysponujemy w pełni profesjonalnym zespołem sprzedażowym składającym się z wybitnych managerów sprzedaży oraz doradców klienta. 

W okresie naszej działalności wprowadziliśmy na rynku odszkodowawczym wiele rozwiązań o charakterze przełomowym takich jak między innymi: podział oferty dopasowanej do potrzeb klienta, wykładanie kosztów spraw sądowych i branie na siebie ryzyka przegranej sprawy, gwarancję uzyskania odszkodowania. 

Ogółem uzyskaliśmy w okresie naszej działalności łączną kwotę ponad 180 milionów zł odszkodowań dla naszych klientów. Przeprowadziliśmy  ponad 700 spraw sądowych, w tym wiele o charakterze precedensowym dla rynku odszkodowawczego uzyskując efektywność wygranych spraw na poziomie ponad 83%.

 

Pro Bono

Osiągane przez nas sukcesy zobowiązują. Dlatego nie możemy pozostawać obojętni na kwestie związane z pomocą innym.

W ramach działalności Pro Bono nasza firma od 2006 r. aktywnie uczestniczy w organizowaniu i wspieraniu klubu sportowego „Ferajna” oraz Ludowego Zespołu Sportowego „AUXILIA Janiszów” poprzez dofinansowanie ich.

Uważnie obserwujemy otaczającą nas rzeczywistość i czujemy się współodpowiedzialni za jej kształtowanie. Jeśli zauważymy, że istnieje potrzeba pomocy, AUXILIA dokłada wszelkich starań, aby zmierzyć się z problemami innych.

Pomoc Pro Bono jest bezpłatna nie dlatego, że jest bezwartościowa, ale dlatego, że jest bezcenna – taka dewiza przyświeca AUXILII.