Zadośćuczynienie za śmierć ojca. Historia Katarzyny Wojdyło

Zadośćuczynienie za śmierć ojca. Historia Katarzyny Wojdyło

Pieniądze nie rekompensują straty bliskiej osoby – mówi pani Katarzyna Wojdyło, której ojciec zginął w wypadku (został potrącony na pasach). – Warto jednak starać się o zadośćuczynienie, bo ono się nam należy.

Śmiertelny wypadek ojca

Pani Katarzyna Wojdyło mieszka na Podkarpaciu. Z wykształcenia jest grafikiem komputerowym, jednak pracuje w innym zawodzie – jako doradca klienta. W 2011 roku w jej życiu wydarzył się dramat – na przejściu dla pieszych został śmiertelnie potrącony jej ojciec. Ponieważ tata był dla niej bardzo ważną osobą, z którą wiązały ją wyjątkowo silne więzy, do dziś z trudem przychodzi jej mówienie o tragicznym wypadku.

Walka o zadośćuczynienie za śmierć ojca

Chociaż Pani Katarzyna zdaje sobie sprawę, że pieniądze nigdy nie były i nie będą w stanie zrekompensować jej straty ukochanego ojca, za namową rodziny i wspólnymi staraniami rozpoczęła walkę o zadośćuczynienie za wypadek śmiertelny na pasach. Podczas szukania profesjonalnej firmy, która mogłaby się podjąć dochodzenia roszczeń w jej imieniu, usłyszała od znajomej o AUXILII. Koleżanka już wcześniej korzystała z usług kancelarii i z pełną odpowiedzialnością polecała zwrócenie się do niej po odszkodowanie i wsparcie.

Satysfakcjonujące wyniki współpracy z AUXILIĄ

Decyzji o współpracy z AUXILIĄ Pani Katarzyna nie żałowała ani chwili w trakcie całego postępowania Jej sprawa przebiegała w dwóch etapach: polubownym, który nie przyniósł jednak rozstrzygnięcia w postaci oczekiwanej kwoty, oraz sądowym, który zakończył się otrzymaniem satysfakcjonującego zadośćuczynienia. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc AUXILII.

Pani Katarzyna podkreśla też, że otrzymała wsparcie nie tylko służbowe, ale i indywidualne podejście do Klienta – doradcy AUXILII odnosili się ze zrozumieniem do jej trudnej sytuacji, a Klientka mogła na nich liczyć w każdej sytuacji.

Współpraca przebiegała bardzo pomyślnie. Cały czas byłam w kontakcie z panią konsultantką i z prawnikami. Otrzymywałam na bieżąco informacje. Jestem zadowolona z tej współpracy i naprawdę poleciłabym ją szczerze każdej osobie, którą dotknęła tragedia – żeby walczyć o to odszkodowanie.

Katarzyna Wojdyło, województwo podkarpackie

Obejrzyj opinię Pani Katarzyny Wojdyło na temat współpracy z AUXILIA: Opinia video

Ocena: 5/5
(głosy: 2)